Zespół Szkół Ogólnokształcących im. J.Słowackiego STO w Krakowie

Wyniki konkursu „KrakusKowym Tropem – konkurs wiedzy o Krakowie dla wielu pokoleń”

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Rodzice,
Przedstawiamy wyniki konkursu „KrakusKowym Tropem – konkurs wiedzy o Krakowie dla wielu pokoleń” – kategoria klasy III, w tym roku pod hasłem: „KRAKÓW – miasto pełne skarbów”.
Organizatorzy konkursu gratulują wszystkim finalistom wspaniałego przygotowania. Jesteśmy pod wrażeniem dużej wiedzy, jaką wykazali się uczniowie startujący w finale, niezależnie od zajętego miejsca. Bardzo dziękujemy nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie oraz pomoc w rozbudzaniu zainteresowań dzieci historią, zabytkami i legendami Krakowa. Mamy nadzieję, że wycieczka po Starym Mieście, lekcja muzealna w Galerii Sztuki Polskiej XIX w. w Sukiennicach oraz rodzinna gra terenowa po Krakowie będą inspiracją do dalszego pogłębiania wiedzy o naszym mieście.
Podziękowania składamy też naszemu partnerowi: Muzeum Narodowemu w Krakowie oraz honorowym patronom: Marszałkowi Województwa Małopolskiego, Prezydentowi Miasta Krakowa i Przewodniczącemu Rady Miasta Krakowa.
Jednocześnie przypominamy, iż uroczysta gala wręczenia dyplomów i nagród zaplanowana została na 26 maja 2023 r. Szczegóły jej dotyczące przedstawione zostaną w terminie późniejszym.

Wyniki w załączeniu.