Zawodniczka reprezentuje Kadrę Narodową Polski powołaniem Polskiego Związku Gimnastycznego roku oraz realizuje program przygotowania na Mistrzostwa Europy walcząc o uzyskanie rekomendacji. Wraz z partnerką Jagodą Pilch prezentuje się w układach statycznych, dynamicznych i mieszanych akrobatyki sportowej dwójki kobiet 12-18 lat biorąc udział w zawodach krajowych i międzynarodowych.

Najważniejszym osiągnięciem Weroniki jest zdobycie brązowego medalu na 65 Mistrzostwach Polski Seniorów w klasie senior/czerwiec 2019 (aktualnie Weronika jest młodszym rocznikiem w klasie junior, tym bardziej zajęcie tak wysokiego miejsca na MPS zasługuje na podkreślenie).

Innymi ważnymi sukcesami jest wywalczenie brązowego medalu na IX Międzynarodowych Zawodach Wars i Sawa (zawody klasyfikacji FIG/maj 2019) a także srebrnego medalu i tytułu wicemistrza Czech na Otwartych Mistrzostwach Czech, IV miejsca na X Grand Prix Polski oraz dwóch srebrnych i brązowego medalu na International Acrobatics Gimnastics Tournament Burgas.