STO
PRZ
SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszłościINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległości
5-12 stycznia 2013

Podsumowanie obozu narciarskiego klas 4-6 Link
Galeria
W dniach 5-12 .01. 2013 r. odbył się szkolny obóz narciarski w Austrii. Tym razem mieszkaliśmy w pięknym, nowoczesnym hotelu na terenie ośrodka narciarskiego Saalbach-Hinterglemm. W obozie uczestniczyło 86 uczniów z klas 4-6, Dyrekcja Szkoły oraz kadra wychowawcza i instruktorska. Kierownikiem obozu była pani Jolanta Dąbek. Pod opieką 12 instruktorów uczniowie doskonalili swoje umiejętności w różnych grupach zaawansowania oraz zdobywali stopnie narciarskie, które po raz pierwszy wdrożono w naszej szkole (koordynator stopni - p.Krzysztof Solak). Tradycyjnie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w slalomie gigancie. Duże podziękowania należą się całej kadrze instruktorskiej, która pod kierownictwem pana Dariusza Ryskali czuwała nad bezpieczeństwem tak licznej grupy.
Dla chętnych szóstoklasistów podczas obozu prowadzony był kurs na stopień demonstratora PZN.
Z sukcesem ukończyło go siedem dziewcząt: Julia Chruściel, Olga Widera, Hanna Czajka, Julia Pietrzykowska, Karolina Skotnicka, Małgorzata Synowiec i Róża Witek. Gratulujemy!
Poza szkoleniem narciarskim podczas obozu odbyło się wiele zajęć, m.in. warsztaty z pierwszej pomocy zakończone torem sprawnościowym, szkolenia: "Jak dbać o narty", "Dekalog narciarza", zabawy integracyjne: "Mafia", "Kalambury", "Tabu", karaoke oraz dwie dyskoteki. Korzystaliśmy również z sali kinowej oglądając filmy tematycznie związane z narciarstwem i bezpieczeństwem w górach. Prowadzony był konkurs czystości w pokojach.
Serdeczne podziękowania należą się wychowawcom: p. H. Bieroń, p. A. Morżkowskiej, p. K.Lipniarskiej, p. W.Szubie-Franczak, p. K.Trzcińskiej oraz obozowemu lekarzowi, panu Tomaszowi Kogutowi.
Tegoroczny obóz narciarski był bardzo udany, o czym m.in. świadczy wysoka ocena, którą uczniowie wystawili w ankietach ewaluacyjnych. W skali 1-6 średnia ocena obozu wynosi 5,25.
Zapraszamy do oglądnięcia filmu z naszego pobytu (link).