STO
PRZ
SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszłościINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległości
2 stycznia 2013

Podziękowania za pomoc w organizacji wigilii dla ubogich
Szanowni Państwo,
Pragniemy podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wieczerzy wigilijnej dla podopiecznych Fundacji Światło i Chleb im. Brata Alberta. Dzięki wsparciu całej społeczności szkolnej mogliśmy ugościć około 330 osób. Organizacja wieczerzy wigilijnej w siedzibie Fundacji, to jedna z tradycji szkoły, zainicjowana ponad 20 lat temu przez ówczesną Panią Dyrektor dr Annę Okońską-Walkowicz, obecnie Vice - Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji i Spraw Społecznych.
Staramy się, aby nasi goście w świątecznej atmosferze mogli spożyć wigilijne dania, potrzebującym rozdajemy prezenty i produkty spożywcze. Corocznie wielu uczniów - wolontariuszy uczestniczy w przygotowaniu i przeprowadzeniu wigilii, ucząc się czynić dobro dla innych, potrzebujących ludzi.
Samorząd Szkolny i Dyrekcja Szkoły gorąco dziękują wszystkim zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie wigilii będąc przekonanymi, że bez Państwa wsparcia to trudne i ważne przedsięwzięcie nie mogłoby zostać zorganizowane. Szczególnie dziękujemy:
Pani Katarzynie Krupińskiej-Andrzejewskiej ("Jędruś"), Państwu Danucie i Arturowi Ledwos, Państwu Elżbiecie i Sławomirowi Banasiom, Panu Tomaszowi Kwaśniewskiemu za przekazanie produktów spożywczych,
Panu Tomaszowi Kwaśniewskiemu, Panu Wojciechowi Hudyce, Panu Andrzejowi Zającowi, oraz Panu Wojciechowi Zielińskiemu za pomoc w zorganizowaniu transportu,
Pani Iwonie Litak, Pani Agnieszce Mazan - Kosteckiej, Pani Ewie Palarczyk za obecność i pomoc w czasie trwania Wigilii.