STO
PRZ
SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszłościINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległości
4 grudnia 2012

Małopolskie Konkursy Przedmiotowe
Trwają etapy rejonowe konkursów przedmiotowych. Nasi uczniowie uczestniczą we wszystkich konkursach ogłoszonych przez Kuratorium. Podajemy kolejne wyniki etapu szkolnego.

Konkurs historyczny
Do etapu rejonowego konkursu historycznego zakwalifikowali się:
Viktoria Kuszak, Mateusz Chęciński, Michał Kocój, Eliza Drogosz, Marta Grabowska, Kosma Tymoteusz Wawrzyszko, Danuta Palarczyk.
Uczennice i uczniów przygotowywała Pani Monika Witalis-Malinowska
.
Konkurs języka polskiego
Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Zuzanna Nowicka z klasy 3b.
Uczennicę przygotowała Pani Bożena Stec.

Konurs języka angielskiego
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Eliza Drogosz (3a), Filipina Krótki (3a), Viktoria Kuszak (3a), Paulina Kwaśniewska (3b), Zofia Lasecka (2b), Lorenzo Laurenzi (3a), Wiktor Leśniak (3a), Filip Lurka (3a), Weronika Lurka (1b), Michał Markiewicz (3a), Anna Ruszecka (2a), Maciej Siedlar (3b), Karolina Skrzypek (3b), Filip Strzałka (3a), Barbara Styczeń (3b), Samanta Szermer (3a), Tytus Wilam (3b), Magdalena Zbrońska (2a).
Wymienione osoby są uczennicami i uczniami : Pani Ewy Klimontowicz, Pani Marii Kulik oraz Pana Adama Musiała.

Konkurs Matematyczny
Do etapu rejonowego zakwalifikowało się 6 osób:
Filip Strzałka, Filip Lurka, Grzegorz Żaba, Bartłomiej Juszczak, Konrad Wierzbik, Michał Kocój.
Uczniów do konkursu przygotowywały Pani Wioletta Kaszuba i Pani Ewa Pasek.

Konkurs Fizyczny
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Adam Bolek, Filip Lurka, Eliza Drogosz, Bartłomiej Juszczak, Filip Strzałka, Anna Wilkosz, Grzegorz Żak, Michał Kocój, Tytus Wilam, Konrad Wierzbik.
Uczennice i uczniów przygotowywała pani Władysława Sikora.

Konkurs Biologiczny
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Ania Ruszecka - uczennicę przygotowywała p. Agata Stokłosa-Wojtaś oraz Maciej Siedlar, Basia Styczeń, Ada Gradzikiewicz, Adam Bolek - uczennice i uczniowie przygotowywani przez p. Dorotę Zatorską.

Konkurs Chemiczny
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Michał Kocój kl 3b, Wiktor Leśniak kl 3a, Filip Lurka kl 3a, Filip Strzałka kl 3a, Konrad Wierzbik kl 3b, Grzegorz Żaba kl 3a.
Uczniów przygotowywała Pani Agnieszka Frechet.

Konkurs Geograficzny
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Chęciński Mateusz kl. 3b, Juszczak Bartłomiej 3a, Kuszak Viktoria 3a, Leśniak Wiktor kl. 3a, Lurka Filip kl. 3a, Markiewicz Michał kl. 3a, Nowicka Zuzanna kl. 3b, Siedlar Maciej kl.3b, Wilkosz Anna kl. 3a, Żaba Grzegorz kl. 3a.
Uczennice i uczniów przygotowywała p. Anna Korska.

Konkurs Biblijny
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Karolina Jakubczyk i Grzegorz Żaba.
Przygotowywał ich ks. Piotr Grotowski.

Konkurs J. Francuskiego
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Viktoria Kuszak, Samanta Szermer, Zuzanna Nowicka, Eliza Drogosz, Zosia Lasecka, Zosia Sagnowska, Ewa Synowiec, Marta Grabowska, Martyna Sulima-Samujłło, Weronika Lurka, Lorenzo Laurenzi, Filip Strzałka, Danuta Palarczyk.
Uczennice i uczniów przygotowywały p. Aneta Olszak i Mirosława Ćwierzyk.

Konkurs Wiedzy Ekonomicznej i Obywatelskiej
Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:
Jan Donimirski, Bartłomiej Juszczak, Filip Lurka, Samanta Szermer, Tytus Wilam, Anna Wilkosz, Grzegorz Żaba.
Uczniów przygotowywała Pani Monika Witalis-Malinowska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!