STO
PRZ
SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszłościINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległości
29 listopada 2012

List Pana Prezesa Pawła Łukasika
Kraków, 29 listopada, 2012 r.

Szanowni Państwo,

Powszechnie wiadomo, że jeśli kogoś nie ma w internecie, to znaczy, że nie żyje. A nasza szkoła przecież żyje i ma się całkiem nieźle, zatem poczuwając się do odpowiedzialności za wspólne dobro jakim jest szkoła społeczna, pragnę zainicjować wzmocnienie jej obecności w sieci. Dlatego zwracam się do Państwa, członków i sympatyków Stowarzyszenia, Rodziców dzieci uczęszczających do naszej szkoły, o pomoc w zaistnieniu w sieci i proszę o uruchomienie na Państwa stronach firmowych i prywatnych odnośników (linków) do naszej www. Tych z Państwa, którzy mają swoje profile na portalach społecznościowych, proszę o dodanie naszej www do lubianych.
W zamian umieścimy na naszej stronie w powstającej "strefie przyjaciół szkoły" link do Państwa strony. Taka współpraca niewątpliwie przyniesie korzyści wszystkim uczestnikom wymiany, wpisując się jednocześnie w społeczny charakter naszej działalności.
W sprawach technicznych związanych z tą propozycją, proszę kontaktować się z panem Łukaszem Słoniowskim - lsloniowski@sto64.krakow.pl.

Z poważaniem,


Paweł Łukasik

List Pana Prezesa.docx