STO
PRZ
SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleO szkoleWizerunek AbsolwentaTerminarzSukcesyRekrutacjaRegulaminyPraceGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszło¶ciINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległo¶ci
__________________________________________________

TERMINARZ SZKOLNY NA ROK 2012/2013
__________________________________________________


DATA

NAZWA IMPREZY, KONKURSU

ODPOWIEDZIALNY


WRZESIEŃ

3 IX 2012

poniedziałek

Rozpoczęcie roku szkolnego

Msza św. na Wawelu

Ł.Słoniowski, M.Sroka

20-28.IX

2012

Obóz jesienny klas 4 - 6 – Rutki k/Nowej Słupi

Wybory do Samorządu Uczniowskiego kl.4-6.

T.Winiarski, wychowawcy

24 - 28 IX 2012

Obóz jesienny klas 2-3 do Murzasichla

Wybory do Samorządu Uczniowskiego kl.2-3

J.Dąbek, wychowawcy

wrzesień

Połączmy siły w działaniu – Dzień Sznurówki w klasach 1-3

M.Aksamit, A.Gałek, E.Olszewska, SU

wrzesień

Wybory do Samorządu Uczniowskiego kl.1

Wychowawcy kl.1

wrzesień

Połączmy siły w działaniu – mój warsztat pracy

Marta Wrońska, SU


PAŹDZIERNIK




5-6.X 2012

Wyjazd integracyjny kl.1ab do Zakrzowa. Przygotowanie zabaw w terenie przez klasy 6ab.


J.Dąbek, B.Ignacok, E.Olszewska, A.Morżkowska, G.Urban, E.Hejmo

12 X 2012 piątek

EKO KEN

Klasy 1-3 – Festiwal Witaminowej Dramy

Klasy 4-6 - jesienny piknik pieszo-rowerowy

H.Bieroń, G.Urban, T.Winiarski, P.Holizna, M.Winnicka-Wiercioch, SU

18 X 2012

czwartek

Kuratoryjny Konkurs Biblijny – etap szkolny

A.Sierżęga

19 X 2012 piątek

Multitest - konkurs z języka angielskiego dla klas 4-6

M.Zielińska-Walkowicz

19 X 2012 piątek

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny – etap szkolny

E.Kurnik

20 – 27 X 2012

Wyjazd sekcji narciarskiej kl.5-6, GM, LO na lodowiec

D.Ryskala

23 X 2012 wtorek

Multitest – konkurs przyrodniczy

D.Zatorska

24 X 2012 środa

Kuratoryjny Konkurs Przyrodniczy – etap szkolny

A.Stokłosa-Wojtaś, D.Zatorska.

26 X 2012

piątek

Kuratoryjny Konkurs Humanistyczny – etap szkolny-.

A.Morżkowska, T.Radochoński

30 X 2012

Wtorek

Spotkanie klubu humanitarnego

W.Szuba-Franczak

Październik 2012

Działania plastyczno-techniczne w klasach 1-3 dla krakowskich przedszkoli

E.Sołtykowska, M.Starczewska-Aksamit, A.Gałek

Październik 2012

Konkurs Języka Francuskiego

K.Nita, M.Ćwierzyk

Październik-Listopad 2012

Krakowski konkurs Wiedzy o Mitologii i Antyku

W.Szuba-Franczak, T.Radochoński

Październik- Grudzień 2012

Eliminacje szkolne Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych.

W.Pietrzyk


LISTOPAD

1 XI 2012 czwartek

Święto Wszystkich Świętych


2 XI 2012 piątek

DZIEŃ WONY


3 – 10 XI 2012

Wyjazd sekcji narciarskiej kl.1-4 na lodowiec.

D.Ryskala

9 XI 2012 piątek

Obchody rocznicy odzyskania Niepodległości

kl.1-3 - poranek pieśni patriotycznych

kl.4-6 - Ogólnokrakowska Gra Terenowa

K.Trzcińska, Z.Bednarek

10 XI 2012 sobota

Obrony projektów w GIM, LO z udziałem klas 5-6 SP

Wychowawcy klas 5-6

17-24 XI 2012

Wyjazd sekcji narciarskiej na lodowiec

(kl.5-6, GM, LO)

D.Ryskala

19-21 XI 2012

Akcja wychowawcza w klasach 1-3 – Dobry Duszek

E.Olszewska, SU

21 XI 2012

środa

Światowy Dzień Życzliwości

M.Starczewska-Aksamit, SU

21 XI 2012

środa

Deutschfreund 2012” - konkurs z języka niemieckiego dla kl.5-6.

K.Lipniarska

22 XI 2012

The Bat Kid – konkurs j.angielskiego

E.Hamowska

24 XI 2012

sobota

REKRUTACJA do SP – pomoc uczniów klas 4-tych

J.Dąbek. H.Bieroń, nauczyciele klas 1-3

28 XI 2012 środa

Konkurs „Alfik Matematyczny” dla kl. 3abcd

B.Peterman

30 XI 2012

piątek

Andrzejki – imprezy klasowe.


wychowawcy klas

Listopad 2012

Międzyszkolny Konkurs „Krakowska Matematyka” dla kl.4,5,6

J.Kwatera

Listopad 2012

Konkurs Ortograficzny – edycja jesienna

A.Morżkowska

Listopad 2012

Akcja plastyczno-techniczna w kl. 1-3 „Drugie życie rzeczy”

A.Wojakowska, N.Heilman, M.Bojanowska, J.Maj

Listopad -Grudzień 2012

Międzyszkolny konkurs poezji anglojęzycznej

D.Leńczowska

Listopad 2012

Konkurs Przyrodniczy „Mój las”

A.Stokłosa-Wojtaś

GRUDZIEŃ

1 XII 2012 sobota

Inauguracja sobotnich wyjazdów narciarskich

D.Ryskala

4 XII 2012 wtorek

Mikołajki

Kl.1 – impreza wyjazdowa

Kl. 2-3 – imprezy integracyjne przygotowane przez Samorząd Uczniowski GIM

Kl. 3-6 - Mikołajkowy turniej piłki nożnej w Skotnikach


E.Olszewska (kl.1)

S.Zaczyński, SU GM (kl.2-3)


Nauczyciele wf (kl.3-6)


6 XII 2012

czwartek

Wycieczka kl.1-szych związana z konkursem szopek krakowskich

B.Ignacok, E.Olszewska

10-18 XII 2012

Akcja pisania kartek świątecznych dla żołnierzy w Afganistanie

B.Stec, J.Maj

11 XII 2012 wtorek

Dzień Praw Człowieka

M.Starczewska-Aksamit

W.Szuba-Franczak

12 XII 2012 środa

Konkurs „English High Flier 2011“ - kl. 5-6

B.Faron

16 XII 2012

niedziela

Opłatek szkolny


17-20 XII 2012

W świątecznym nastroju nakrywamy do stołu – szkolenie dla klas 1-3

E.Olszewska, SU

19 XII 2012 środa

Konkurs Alfik Humanistyczny kl.3-6

M.Winnicka-Wiercioch A.Morżkowska

20 XII 2012 czwartek

15.00 - Ostateczny termin wystawienie ocen w kl. 1-6

nauczyciele

21 XII 2012

piątek

Kl.1abc – wigilia integracyjna

Kl.2-6 - Wigilie klasowe (9.00 -11.00) – konkurs savoir vivre

Integracyjne życzenia Samorządu

Wychowawcy klas, SU


23 XII 2012 niedziela

Wigilia w Przytulisku Brata Alberta

A.Korska, SU


Grudzień 2012

Zbiórka darów dla podopiecznych przytuliska Brata Alberta oraz dla dzieci z Fastowa


A.Olszak

Grudzień 2012

Szkolny konkurs Sudoku – pierwszy etap

J.Kwatera

22 – 31 XII 2012

Przerwa świąteczna



STYCZEŃ

1 I 2013 wtorek

NOWY ROK


2 I 2013

środa

17:00 – Konferencja klasyfikacyjna SP

J.Dąbek

5 – 12 I 2013

Obóz narciarski klas 4-6 w Gerlitzen

J.Dąbek, D.Ryskala

7 I 2013 poniedziałek

Konkurs Olimpusek dla klas 1-3

E.Olszewska

8 I 2013 wtorek

Podsumowanie Konkursu Zachowania oraz konkursu czystości w klasach 1-3

M.Wrońska

B.Peterman

10-11 I 2013

Zabawy karnawałowe kl.1–3

A.Zięba, M.Kukuła, K.Szpetkowska

12–27 I 2013

Ferie Zimowe


12 – 19 I 2013

Feryjny obóz narciarski w Austrii

D.Ryskala

13-18 I 2013

Feryjny obóz narciarski w Polsce

A.Jaśkiewicz

19 - 26 I 2013

Feryjny obóz narciarski we Włoszech

D.Ryskala

21 – 26 I 2013

Feryjny obóz pływacki – Ostrowiec Świętokrzyski

G.Irzyk

Styczeń-luty 2013

Dzień Babci i Dziadka w kl.1ab

B.Ignacok, E.Olszewska K.Trzcińska

Styczeń-luty 2013

Warsztaty folklorystyczno-etnograficzne dla klas 1-3

E.Sołtykowska


LUTY

6 II 2013 środa

Międzyszkolny Konkurs „KRAKUSEK” dla kl.3

(etap szkolny)

A.Burzyńska, M.Wrońska, B.Peterman, A.Wojakowska

7 II 2013 czwartek

Spotkanie Klubu Humanitarnego

A.Musiał

11-13 II 2013

Zajęcia edukacji ekonomicznej „W świecie pieniędzy” dla klas 1-3

B.Ignacok

12 II 2013 wtorek

Dzień ekonomiczny w klasach 4-6

B.Ignacok

14 II 2013 czwartek

Walentynki

A.Gałek, SU

15 II 2013 piątek

III Zimowy koncert muzyczny

K.Trzcińska

20 II 2013 środa

Sympozjum Samorządów Szkolnych Szkół Podstawowych

M.Starczewska-Aksamit, E.Sołtykowska, A.Gałek, M.Czerwiński

25 II – 2 III 2013

Obóz narciarski klas 2abc w Kluszkowcach

D.Ryskala

25 II – 1 III 2013

Igrzyska Zimowe STO

P.Holizna

Luty 2013

Dzień ortografii w klasach 3abcd

M.Winnicka-Wiercioch, B.Ignacok

Luty 2013

Prezentowanie zainteresowań uczniów GM młodszym kolegom z SP

B.Ignacok

Luty 2013

Dni Frankofonii – przegląd piosenki francuskiej

K.Nita


MARZEC

4 -9 III 2013

Obóz narciarski klas 3abcd w Kluszkowcach

M.Winnicka-Wiercioch, D.Ryskala

9 III i 16 III 2013 sobota

Gra rodzinna – „Poznajemy Kraków

A.Burzyńska, Z.Bednarek

19 III 2013 wtorek

II etap konkursu „Krakusek” na Wawelu

A.Burzyńska, M.Wrońska, B.Peterman, A.Wojakowska

13 III 2013 środa

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

ENGLISH ACE 2013” (kl.4, 5, 6)

B.Faron

14 lub 21 III 2013 czwartek

Konkurs „Kangur Matematyczny”

W.Pietrzyk, J.Kwatera, A.Gałek

15 III 2013

piątek

Piknik Narciarski SP

J.Dąbek, D.Ryskala, W.Pietrzyk, K.Lepiarz

20 III 2013 środa

Próbny Sprawdzian po szóstej klasie

E.Kurnik

20 III 2013 środa

Rekolekcje dla klas 2abc

A.Sierżega

20 III 2013 środa

Konkurs języka niemieckiego Sprachdoktor 2013(kl.5,6)

K.Lipniarska

22 III 2013 piątek

Konkurs Języka Angielskiego Olimpus – sesja wiosenna (kl.4-6)

J.Perlikowska

27 III 2013 środa

Konkurs humanistyczny „Omnibus 2013”- kl.3-6

A.Morżkowska

26 III 2013 wtorek

Rekolekcje wyjazdowe klas 3-6

P.Grotowski, A.Sierżęga, D.Płonka

Marzec 2013

Konkurs przyrodniczy Świetlik

D.Zatorska

Marzec 2013

Warsztaty folklorystyczno-etnograficzne dla klas 1-3

E.Sołtykowska

Marzec 2013

Akcja pisania kartek świątecznych dla żołnierzy w Afganistanie

J.Maj

Marzec 2013

Zbiórka darów dla podopiecznych przytuliska Brata Alberta oraz dla dzieci z Fastowa

A.Olszak

Marzec 2013

Akcja wychowawcza – Wielkopostna Skarbonka

E.Olszewska, katecheci


Marzec 2013

Obóz pływacki przygotowujący do zawodów pływackich w Berlinie

G.Irzyk

Marzec 2013

Międzynarodowe zawody pływackie – ISM Berlin

G.Irzyk

28 III - 2 IV 2013

Przerwa świąteczna



KWIECIEŃ

4 IV 2013

czwartek

9.00 - Sprawdzian po klasie szóstej

S.Stachyra, E.Kurnik

4 IV 2013

czwartek

Obchody Dnia Patrona Szkoły dla klas 1-5

T.Radochoński, B.Stec, W.Szuba

9 IV 2013

wtorek

Gala konkursu Krakusek - Wawel

A.Burzyńska, M.Wrońska, B.Peterman, A.Wojakowska, K.Trzcińska

13 IV 2013 sobota

Dzień otwarty w SP i przedszkolu „Julek”

J.Dąbek, M.Weyssenhoff, K.Szpetkowska, H.Bieroń

16 IV 2013 wtorek

Gala Lodowa klas 3-6

K.Solak, E.Kurnik, D.Ryskala

19-20 IV 2013

Zawody pływackie w Ciechanowie

G.Irzyk

23 IV 2013

wtorek

Wycieczki tematyczne kl.4-6

wychowawcy klas 4-6

24 IV 2013 środa

Wycieczki tematyczne kl.1-3

wychowawcy klas 1-3

27 IV – 4 V 2013

Bukowina Rumuńska – wycieczka dla uczniów, nauczycieli i rodziców

Z.Bednarek

30 IV 2013 wtorek

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

M.Wrońska, M.Witalis, T.Radochoński z klasą 5c

Kwiecień 2013

Szkolny Konkurs Sudoku – finał

J.Kwatera

Kwiecień 2013

Konkurs ortograficzny – edycja wiosenna

A.Morżkowska


MAJ

1 V 2013 środa

ŚWIĘTO PRACY


2 V 2013

czwartek

DZIEŃ WOLNY


3 V 2013

piątek

Święto Konstytucji 3 Maja


12 V 2013 niedziela


Rocznica Komunii św. dla klas trzecich

A.Sierżęga, D.Płonka,

7 V 2013 wtorek

Wycieczki tematyczne kl.1-6

Wychowawcy kl. 1-6

16 V 2013 czwartek

Wycieczka klas 6ab – Wahadło Foucaulta

J.Kwatera, E.Kurnik, D.Zatorska

19 V 2013

niedziela

I Komunia Święta klasy 2B

A.Sierżęga, P.Grotowski

29 V 2013 środa

Mistrzostwa klas 5, 6, GM i LO w pływaniu

(basen Korona)

G.Irzyk, T.Winiarski

20-24 V 2013

Mistrzostwa klas 1-4 w pływaniu

(basen YmcA)

M.Bizub, G.Irzyk, K.Soczek-Holizna

25-26 V 2013

Mistrzostwa Szkoły w tenisie ziemnym

J. Wójtowicz

Maj 2013

Wiosenne Potyczki z Językiem Polskim – konkurs literacki

A.Morżkowska

Maj 2013

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Teatrze

W.Szuba, T.Radochoński

30 V 2013 czwartek

BOŻE CIAŁO


31 V 2013 piątek

DZIEŃ WOLNY


Maj-czerwiec 2013

Wycieczki przyrodnicze do Nielepic

Wychowawcy, D.Zatorska


CZERWIEC

4 - 7 VI 2013

Egzaminy zewnętrzne z języka niemieckiego

i angielskiego

B.Faron, K.Lipniarska

9 VI 2013

niedziela

Piknik Szkolny

J.Dąbek, T.Radochoński

Czerwiec 2013

Zawody lekkoatletyczne Inspiracji


D.Ryskala


12 VI 2013 środa

Happening – „Odpowiedzialna moda”

W.Szuba-Franczak

12-16 VI 2013

Wycieczka do Bretanii i Normandii

K.NIta

17 VI 2013 poniedziałek

Informacyjne zabranie dla rodziców przyszłorocznych klas pierwszych

J.Dąbek

18 VI 2013

wtorek

12:30 Ostateczny termin wystawienia ocen w SP

Nauczyciele SP

20 VI 2013 czwartek

Konferencja klasyfikacyjna SP

J.Dąbek, I.Wroński

21 VI 2013 piątek

Podsumowanie Konkursu Zachowania oraz konkursu czystości w klasach 1-3

M.Wrońska

B.Peterman

21 VI 2013 piątek

Dzień Artystyczny w kl.4-6, podsumowanie konkursu zachowania i czystości w klasach 4-6

A.Morżkowska W. Szuba-Franczak K.Trzcińska, A.Wojakowska

24 VI 2013 poniedziałek

Piknik Rowerowy kl.4-6

D.Ryskala T.Winiarski

24 VI 2013 poniedziałek

Dzień Twórczości w kl.1-3

Nauczyciele nie wychowawcy

25 VI 2013 wtorek

Pożegnanie klas szóstych

K.Lipniarska, D.Zatorska, z klasami 5ab

26 VI 2013

środa

Sprzątanie sal lekcyjnych

Wychowawcy klas

27 VI 2013

czwartek

Wycieczki klasowe

Wychowawcy oraz przydzieleni nauczyciele

Czerwiec 2012

Dni Rodzinne w kl.1-3- dzień integracyjny

Wychowawcy, nauczyciele kółek, nauczyciele j.ang., K.Trzcińska

Czerwiec 2013

Międzynarodowe Mistrzostwa Wiednia w pływaniu

G.Irzyk

28 VI 2013

piątek


Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/13


Ł.Słoniowski, A.Wolska