STO

SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleO szkoleWizerunek AbsolwentaTerminarzSukcesyRekrutacjaRegulaminyPraceGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszłościINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległości
__________________________________________

SUKCESY SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2010/2011
__________________________________________

2006/2007- 2007/2008- 2008/2009- 2009/2010- 2011/2012

W roku szkolnym 2010/11 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w bardzo wielu konkursach przedmiotowych. Zostawali laureatami (Michał Żelasko z kl. 4a oraz Barbara Stopyra z kl. 6a) oraz finalistami prestiżowych konkursów kuratoryjnych. Zdobywali najwyższe miejsca i zostawali laureatami w wielu konkursach ogólnopolskich, a także w konkursach wojewódzkich i międzyszkolnych.


WYNIKI SPRAWDZIANU PO KLASIE SZÓSTEJ (5 kwietnia 2011r.)

Z satysfakcją i radością informujemy, że niezmiennie od dziesięciu lat nasza szkoła, z osiągniętym średnim wynikiem 33,71 punktów, mieści się w grupie 4,1% szkół w kraju o najwyższych wynikach. Uzyskana średnia jest znacznie wyższa od przeciętnego wyniku wszystkich szkół podstawowych miasta Krakowa, Małopolski i kraju. Wśród wyników najwyższych 40 punktów to rezultat laureatki Małopolskiego Konkursu Humanistycznego Barbary Stopyry z klasy 6a.

Poza tym:
39 punktów uzyskała Zofia Sagnowska z 6a
38 punktów zdobyli: Weronika Jakubiec i Antoni Wójcik z 6a
37 punktów zdobyli: Marta Grabowska, Marzena Kozak i Kosma Wawrzyszko z 6a oraz Julia Porębska, Anna Ruszecka i Jan Wydro z 6b.


MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

Awans do etapu wojewódzkiego uzyskali:
Michał ŻELASKO (4a) - laureat
Maciej WYŻLIŃKI (6b)

MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY

Finalistami zostali:
Aleksandra GRZYB
Anna RUSZECKA

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

Awans do etapu rejonowego i do wojewódzkiego uzyskali:
Martyna SULIMA SAMUJŁŁO (5b)
Barbara STOPYRA (6a) - LAUREATKA

KONKURS PIANISTYCZNY W PARYŻU

Sukces - wysoki wynik
Ania STRZAŁKA (kl. 3b)

ORTOGRAFICZNY KONKURS TRZECIOKLASISTÓW

Dyplom wyróżnienia otrzymali:
Hubert ŻĄDŁO (3b)
Brunon SOCHA (3a)

KONKURS "MULTITEST HISTORYCZNY"

Dyplom laureata otrzymali:
Michał ŻELASKO kl. 4a (3m. w kraju)
Olga WIDERA 4a (6m. w kraju)
Radzim SENDYKA 4b (6m. w kraju)
Dyplom wyróżnienia otrzymali:
Maciej KARDAS kl. 4a (11m. w kraju)
Piotr WOLSKI kl. 6a (11m. w kraju)
Maria TOMASZEWICZ kl. 4a (13m. w kraju)
Kosma WAWRZYSZKO kl. 6a (15m. w kraju)

KONKURS "MULTITEST Z J.ANGIELSKIEGO"

Dyplom laureata otrzymali:
Anna RUSZECKA kl. 6b (8m. w kraju)
Michał ŻELASKO kl. 4a (9m. w kraju)
Martyna SULIMA SAMUJŁŁO kl. 5b (10m. w kraju)
Dyplom wyróżnienia otrzymali:
Mateusz PALIDER-TRACZYK kl. 4b (11m. w kraju)
Sophie HERING kl. 4a (11m. w kraju)
Eryka LEŚ kl. 5a (12m. w kraju)
Barbara STOPYRA kl. 6a (13m. w kraju)
Karolina SZWAK kl. 6b (14m. w kraju)
Kinga WĘŻYK (14m. w kraju)

KONKURS "MULTITEST POLONISTYCZNY"

Dyplom laureata otrzymali:
Michał ŻELASKO kl. 4a (7m. w kraju)
Natasza GŁOWNIA kl. 4a (7m. w kraju)
Martyna SULIMA SAMUJŁŁO (8m. w kraju)
Dyplom wyróżnienia otrzymali:
Olga WIDERA kl. 4a (12m. w kraju)
Karolina KOCÓJ kl. 4a (14m. w kraju)

KONKURS "MULTITEST PRZYRODNICZY"

Dyplom laureata otrzymała:
Anna RUSZECKA kl. 6b (9m. w kraju)
Dyplom wyróżnienia otrzymali:
Natalia NAWROCKA kl. 5b (12m. w kraju)
Tomasz SIEWIERSKI kl. 5a (12m. w kraju)
Kosma WAWRZYSZKO kl. 6a (12m. w kraju)
Michał ŻELASKO kl. 4a (13m. w kraju)
Oliwia PUTO kl. 5a (14m. w kraju)
Aleksandra GRZYB kl. 5b (15m. w kraju)
Aleksandra WROŃSKA kl. 5a (15m. w kraju)

KONKURS "ALFIK MATEMATYCZNY"

Najlepszy wynik:
Mikołaj REITER kl. 3c, 5 miejsce w woj.

KONKURS "ALFIK HUMANISTYCZNY"

Najlepszy wynik:
Mikołaj WRÓBEL kl. 3b, 9 miejsce w woj.

KONKURS "ENGLISH HIGH FLIER"

Najlepsze wyniki w konkursie uzyskali:
Klasy 5-te:
Julianna BONOWICZ kl. 5a - wynik bardzo dobry (16 miejsce w woj.)
Kacper ŁUCZAK kl. 5a - wynik bardzo dobry (17 miejsce w woj.)
Eryka LEŚ kl. 5a - wynik dobry (23 miejsce w woj.)
Martyna SULIMA SAMUJŁŁO kl. 5b - wynik dobry (27 miejsce w woj.)
Katarzyna BEDNARSKA kl. 5a - wynik dobry (28 miejsce w woj.)

Klasy 6-te:
Anna KŁECZEK kl. 6b - wynik dobry (22 miejsce w woj.)

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA "OLIMPUSEK"

KLASY 1ABC
Noemi GRIN (kl 1c) - 3 miejsce w kraju, dyplom laureata i nagroda książkowa
Filip GIL (kl. 1c) - 7 miejsce w kraju - dyplom laureata
Paweł ZŁOTKOWSKI (kl. 1c) - 7 miejsce w kraju - dyplom laureata
Mikołaj ŻYŁA (kl. 1c) - 7 miejsce w kraju - dyplom laureata
Leonard SZCZEPANIK (kl. 1b) - 7 miejsce - dyplom laureata
Piotr PLISZKA (kl. 1c) - 8 miejsce w kraju - dyplom laureata
Maria PRZYBYŁA (kl. 1c) - 8 miejsce w kraju - dyplom laureata
Kinga KOŚCIARZ (kl. 1a) - 10 miejsce w kraju - dyplom laureata

KLASY 2AB Jagoda LUBICZ-LISOWSKA (kl. 2b) - 2 miejsce w kraju - dyplom laureata, książka
Aleksandra PIEC (kl. 2b) - 6 miejsce w kraju - dyplom laureata
Bartosz KUREK (kl. 2a) - 6 miejsce w kraju - dyplom laureata
Lena GACEK (kl. 2b) - 7 miejsce w kraju - dyplom laureata
Olga NOWOTNY (kl. 2a) - 9 miejsce w kraju - dyplom laureata
Jerzy KAWKA (kl. 2a) - 10 miejsce w kraju - dyplom laureata

KLASY 3ABC Bartek SŁUPIK (kl. 3c) - 2 miejsce w kraju - dyplom laureata i nagroda książkowa

KONKURS J. NIEMIECKIEGO "DEUTSCHFREUND"

Anna KŁECZEK - wynik dobry (16 miejsce w woj.)

KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO "DER, DIE, DAS KENNER"

Wyróżnienie otrzymała:
Anna KŁECZEK (6b)

KONKURS "CZYTAM ZE ZROZUMIENIEM"

Maksymalny wynik (15 pkt) osiągnęli:
Kategoria klas 2-3
Lena GACEK (2b)
Maja KARECKA (2b)
Jerzy KAWKA (2a)
Alicja MADEYSKA (3c)
Julianna PIJAJ (3a)
Mikołaj REITER (3c)
Bartłomiej SŁUPIK (3c)
Maja SZALEWSKA (3c)
Hubert ŻĄDŁO (3b)
Kategoria klas 4
Michał BOCHENEK (4b)
Angelika WOJCIECHOWSKA (4a)

KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO "SPRACHDOKTOR 2011"

Najlepsze wyniki:
Anna KŁECZEK 6b - 4 miejsce w woj.
Oliwia PUTO 5a - 5 miejsce w woj.
Natalia NAWROCKA 5b - 6 miejsce w woj.
Michał BORKOWSKI 5a - 6 miejsce w woj.
Anna JURCZAK 6b - 12 miejsce w woj.
Anna RUSZECKA 6b - 15 miejsce w woj.

KONKURS "ENGLISH ACE 2011"

Najlepsze wyniki:
Klasy 4-te
Mateusz PALIDER-TRACZYK (4b) - dyplom za wynik b.dobry
Michał ŻELASKO (4a) - dyplom za wynik dobry

Klasy 5-te
Martyna SULIMA SAMUJŁŁO - dyplom za wynik dobry
Kacper ŁUCZAK 5a - dyplom za wynik dobry
Eryka LEŚ 5a - dyplom za wynik dobry

Klasy 6-te
Anna KŁECZEK 6b - dyplom za dobry wynik
Wiktoria Moroz - dyplom za dobry wynik

MISTRZOSTWA POLSKI W GRACH MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH

Finalistami zostali:
Bartłomiej SŁUPIK (3c) - 3 miejsce w kraju
Mikołaj REITER (3c) - 11 miejsce w kraju

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "KANGUR MATEMATYCZNY"

Klasy 2-e
Wynik bardzo dobry uzyskali:
Bartosz KUREK 2a
Jerzy KAWKA 2a
Klasy 3-ie

Wynik bardzo dobry:
Bartłomiej SŁUPIK 3c
Wyróżnienie:
Joanna BUDZIK 3b
Damian BŁAŻOWSKI 3a
Mikołaj REITER 3c
Mikołaj WRÓBEL 3b
Bartosz LATAWIEC 3c
Alicja MADEYSKA 3c
Julia PLETI 3c
Barbara POLAK 3c
Brunon SOCHA 3a
Michał BONCZAR 3c
Maja SZALEWSKA 3c
Julia SIWEK 3c
Kacper TOMASIK 3a

Klasy 4-te
Brak wyróżnień

Klasy 5-te
Wyróżnienie otrzymali:
Aleksandra GRZYB 5b
Michał ŻELASKO 4a

Klasy 6-te
Wyróżnienie otrzymali
Maciej WYŻLIŃSKI
Ewa SYNOWIEC

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY "KLIO"

Marta GRABOWSKA - 1 miejsce w woj., dyplom laureata
Kosma Wawrzyszko - dyplom laureata

KONKURS PRZYRODNICZY "ŚWIETLIK"

Filip GIL (1c) - nagroda główna
Michał BAWOŁEK (1b) - nagroda
Filip BŁAŻYCZEK (1c) - nagroda
Piotr PLISZKA (1c) - nagroda
Aleksander PIECZYŃSKI (3b) - nagroda
Aleksander GRZYB (5b) - nagroda
Katarzyna Ciepiela (1c) - wyróżnienie
Agnieszka Garbacz (1c) - wyróżnienie
Noemi Grin (1c) - wyróżnienie
Jędrzej Grzyb (1d) - wyróżnienie
Marcin Szuścik (1b) - wyróżnienie
Barbara Żołnowska (1d) - wyróżnienie
Mikołaj Żyła (1c) - wyróżnienie
Michał Bonczar (3c) - wyróżnienie
Dominika Brocławik (3b) - wyróżnienie
Radosław Kaliński (3a) - wyróżnienie
Bartosz Latawiec (3c) - wyróżnienie
Gabriela Olenicz (3a) - wyróżnienie
Julia Siwek (3c) - wyróżnienie
Anna Strzałka (3b) - wyróżnienie
Kacper Tomasik (3a) - wyróżnienie
Konrad Wójcik (3b) - wyróżnienie
Mikołaj Wróbel (3b) - wyróżnienie
Hubert Żądło (3b) - wyróżnienie
Róża Witek (4b) - wyróżnienie
Martyna Sulima Samujłło (5b) - wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z J.ANGIELSKIEGO "FOX"

Wyróżnieni:
Michał BOCHENEK (4b)
Michał ŻELASKO (4a)
Mateusz PALIDER-TRACZYK (4b)
Aleksandra GRZYB (5b)
Martyna SULIMA-SAMUJŁŁO (5b)
Kacper SWADŹBA (5b)
Ewa SYNOWIEC (6b)
Maciej WYŻLIŃSKI (6b)
Anna JURCZAK (6b)
Anna KŁECZEK (6b)
Anna RUSZECKA (6b)

KRAKOWSKA MATEMATYKA

Michał ŻELASKO 4a - laureat

VII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POEZJI ANGLOSASKIEJ

Kategoria klas 1-3:
I miejsce: Anna STRZAŁKA 3b
III miejsce: Mikołaj WRÓBEL 3b
Aleksander PIECZYŃSKI 3c - wyróżnienie
Franciszek PALMIRSKI 1d - wyróżnienie
Beata SZALENIEC 1d - wyróżnienie

Kategoria klas 4-6:
I miejsce: Eryka LEŚ
III miejsce: Natasza STRZELECKA
III miejsce: Barbara STOPYRA

KONKURS WIEDZY O KRAKOWIE "KRAKUSEK"

Laureatami konkursu zostali:
Jan BALCEROWSKI (kl. 3c) - II miejsce
Kacper TOMASIK (kl. 3a) - II miejsce
Wyróżnienie otrzymał:
Paweł GRZYB (kl. 3b)

KONKURS Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO "MES RENCONTRES AVEC LE FRANCAIS"

Nagrody i dyplomy zdobyli:
1. Piotr WOLSKI - I miejsce
2. Basia STOPYRA - II miejsce
3. Wiktoria MOROZ - II miejsce
4. Marta GRABOWSKA - III miejsce
5. Ewa SYNOWIEC - III miejsce
6. Martyna SULIMA SAMUJŁŁO- III miejsce
7. Weronika SAWCZUK - III miejsce
8. Zofia SAGNOWSKA - III miejsce

MAŁOPOLSKI KNKURS PLASTYCZNY "RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE"

Wyróżnienie w tym konkursie otrzymali:
Luiza ŚWIERZAWSKA (4a)
Julia MAZUR (4a)
Maja SZALEWSKA (3c)
Magdalena MARKIEWICZ (3a)

KONKURS PLASTYCZNY "WIDOKÓWKA Z KRAKOWA"

Laureatkami konkursu zostały:
Magdalena Chwast (kl. 4b)
Julia Pietrzykowska (kl. 4b)

NOWA LEGENDA O KRAKOWIE

Natasza Strzelecka (kl.4a)

Międzynarodowy Miting Pływacki w Berlinie

Wyniki:
Natalia Nadybska
- 50 m st.grzbietowym - V. miejsce
- 50 m stylem dowolnym - XI .miejsce
- 100 m stylem grzbietowym - VI. miejsce

Karolina Skotnicka
- 50 m stylem dowolnym - XXIV. miejsce
- 50 m stylem grzbietowym - XX. miejsce
- 100 m stylem grzbietowym - XVI. miejsce

Zawody Pływackie - Pływaj z nami na Koronie 1

Wyniki:
Róża Kuszak - na dystansie 25 m stylem klasycznym zajęła III miejsce
Julia Hałucha - na dystansie 25 stylem grzbietowym zajęła VIII miejsce
Natalia Nadybska - na dystansie 25 m stylem dowolnym zajęła I miejsce oraz na dystansie 25 m stylem grzbietowym zajęła I miejsce
Karolina Skotnicka - na dystansie 50 m stylem grzbietowym zajęła III miejsce oraz na dystansie 50 m stylem dowolnym zajęła VII miejsce
Aleksandra Wrońska - na dystansie 50 m stylem dowolnym zajęła XVI miejsce
Bogusia Wrońska - na dystansie 50 m stylem grzbietowym XIV miejsce oraz na dystansie 50 m stylem dowolnym zajęła XX miejsce
Julia Porębska - na dystansie 50 m stylem grzbietowym zajęła XI miejsce oraz na dystansie 50 m stylem dowolnym zajęła XIII miejsce
Marta Grabowska - na dystansie 50 m stylem dowolnym zajęła XVIII miejsce
Antosia Macias - na dystansie 50 m stylem klasycznym - XII miejsce

Zawody Pływackie - Pływaj z nami na Koronie 2

Wyniki:
Natalia Nadybska I miejsce 100 m stylem grzbietowym I miejsce 50 m stylem dowolnym
Aleksandra Wrońska XIX miejsce 50 m stylem dowolnym, XVI miejsce 50 m stylem klasycznym
Bogusia Wrońska VI miejsce 100 m stylem grzbietowym, XVIII miejsce 50 m stylem dowolnym
Wojciech Maćkowiak II miejsce 25 m stylem klasycznym, VIII miejsce 25 m stylem dowolnym
Michał Bonczar XXIV miejsce 50 m stylem dowolnym
Szymon Malina XII miejsce 50 m stylem dowolnym
Jerzy Tuszyński XIV miejsce 50 m stylem dowolnym

Zawody Pływackie o puchar Towarzystwa Gimnastycznego Sokół - Myślenice

Wyniki
Julia Hałucha - zajęła IX miejsce na dystansie 25 m stylem grzbietowym
Róża Kuszak - zajęła XIII miejsce na dystansie 25 metrów stylem grzbietowym i XII miejsce na dystansie 25 m stylem dowolnym:
Natalia Nadybska - II miejsce na dystansie 25 m stylem dowolnym, I miejsce 25 m stylem grzbietowym
Karolina Skotnicka - 50 m stylem dowolnym VIII miejsce
Aleksandra Wrońska - IX miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym oraz XVIII miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym
Bogusia Wrońska - XX miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym oraz XVII miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym
Antosia Macias - XIII miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym oraz VI miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym
Julia Porębska - VIII miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym oraz X miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym.

Zawody pływackie Szkół Podstawowych Miasta Krakowa - Finał miejski

Styl dowolny:
Sagnowska Zosia II miejsce
Grabowska Marta V miejsce

Styl grzbietowy:
Nadybska Natalia VI miejsce
Skotnicka Karolina VII miejsce

Mistrzostwa Klubu Bobry - Dębica

Wyniki:
Marek Łazarski (2003) - I m 50 m stylem dowolnym, I m 50 m stylem grzbietowym
Julia Hałucha (2002) - II m 50 m stylem dowolnym, II m 50 m stylem grzbietowym
Julia Osuch (2002) - III m 50 m stylem dowolnym, III m 50 m stylem grzbietowym
Róża Kuszak (2002) - I m 50 m stylem klasycznym
Natalia Nadybska (2001) - I m 100 m stylem dowolnym, II m 50 m stylem grzbietowym, II m 200 m stylem grzbietowym, I m 400 m stylem dowolnym , I m 100 m stylem grzbietowym
Maja Szalewska ( 2001) - III m 50 m stylem dowolnym, IV m 50 m stylem grzbietowym
Szymon Malina (2001) - V m 50 m stylem dowolnym, VII m 50 m stylem grzbietowym
Karolina Skotnicka (2000) - IV m 50 m stylem grzbietowym, I m 50 m stylem motylkowym
Aleksandra Wrońska ( 1999) - XIII m 50 m stylem dowolnym, II m 50 m stylem klasycznym
Bogusia Wrońska (1999) - XVIII m 50m stylem dowolnym, VI m 50 m stylem grzbietowym

XI Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Myślenic

Kasia Grabowska VI w dow, VIII w grzb
Julka Osuch XII w dow, II w grzb
Julka Hałucha X w dow, VII w grzb
Róża Kuszak IX w dow, V w klas
Maja Szalewska IV w dow, I w grzb
Madzia Płatek XX w grzb
Ola Wrońska XVI w grzb XI w klas
Bogusia Wrońska XIX w grzb XX w dow
Mateusz Płatek IX w grzb VIII w dow
Szymon Malina XI w grzb XIX w dow
Wiktor Kraus II w grzb IV w dow
Wojtek Maćkowiak VII w dow III w klas

XVI OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY PŁYWACKIE - CIECHANÓW

Magdalena Chwast - III m 50 m st.grzb, I m sztafeta, I m sztafeta
Oliwia Czekanow - XXVII m 50 m st.grzb, XXIII m 50 m st.klas
Maksymilian Fischer - XII m 25 m st.dow, XXIX m 25 m st.grzb,VII m sztafeta
Natan Fischer - XX m 50 m st.dow, XIV m 50 m st.grzb
Kasia Grabowska - XVIII m 25 m st.grzb, I m sztafeta
Marta Grabowska - XV m 50 m st.grzb,III m sztafeta, V m sztafeta
Julia Hałucha - IV m 25 m st.dow, IV m 25 m st.grzb, I m sztafeta
Weronika Jakubiec - XVII miejsce 50 m st.klas, III m sztafeta
Wiktor Kraus - XIX m 25 m st.dow, XV m 25 m st.grzb, VII m sztafeta
Róża Kuszak - I m 25 m st.klasycznym, VII m 25 m st.dow., I m sztafeta
Marek Łazarski - XXVII m 25 m st.dow, XXI m 25 m st.grzb, VII m sztafeta
Antosia Macias - IV m 50 m st.klas, III m sztafeta,III m sztafeta
Szymon Malina - XVIII m 50 m st.dow, XV m 50 m st.grzb
Natalia Nadybska - II m 50 m st.grzb, I m sztafeta, I m sztafeta
Julia Osuch - IX m 25 m st.dow, III m 25 m st.grzb,I m sztafeta
Viktoria Pałac- XII m 50 m st.klas, V m sztafeta
Julia Porębska - III m 50 m st.grzb, III m sztafeta, III m sztafeta
Magdalena Płatek - XIII m 50 m st.grzb, V m sztafeta
Mateusz Płatek - XXIX m 25 m st.dow, XIV m 25 m st.grzb, VII m sztafeta
Zosia Sagnowska - V m 50 m st.dow, III m sztafeta, III m sztafeta
Karolina Skotnicka - V m 50 m st.grzb, I m sztafeta, I m sztafeta
Maja Szalewska- XII m 50 m st.grzb, I m sztafeta, I m sztafeta
Aleksandra Wrońska - VIII m 50 m st.klas, VI m sztafeta, V m sztafeta
Bogusia Wrońska - X m 50 m st. grzb, VI m sztafeta, V m sztafeta
Antoni Wójcik - XVIII m 50 m st.dow, VIII m 50 m st.grzb

XII Mistrzostwa Krakowa Szkół Niepublicznych w Snowboardzie

VI miejsce - Anna Kłeczek

XII MISTRZOSTWA KRAKOWA SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM

Kl. 0-2
4m. Róża Kuszak
10m. Karecka Maja
16m. Grabowska Katarzyna
19m. Szaleniec Beata
3m. Różankowski Samuel
5m. Pliszka Piotr
6m. Kuszewski Stanisław
12m. Płatek Mateusz

Kl. 3-4
2m. Polak Barbara
5m. Synowiec Małgorzata
13m. Madeyska Alicja
2m. Bolek Jan
3m. Kupś Kajetan
4m. Reiter Mikołaj
8m. Lewicki Iwo

Kl. 5-6
m. Macias Antonina
m. Ruszecka Ania
m Porębska Julia
m. Szwak Karolina
m. Synowiec Ewa
m. Wydro Jan
4. m. Breksa Marcin

XVI Zimowe Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych

Miejsca naszych reprezentantów w poszczególnych kategoriach:
łyżwy narty snowboard narty biegowe
Damian Błażowski XV XXIV
Mikołaj Reiter IX II
Iwo Lewicki LIV XXII
Jan Bolek IV VI
Kajetan Kupś IV IV
Anna Ruszecka VII IV
Karolina Szwak IX XV IV
Julia Porębska III VI XXVII
Antosia Macias VI V XII
Ida Kupś XVI XXII IVIII
Maciej Siemaszko LI XVI
Jan Wydro III VII XXIII
Michał Kasperek LXXIII XXXVIII

Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich.
Antosia Macias XII miejsce
Ania Ruszecka XVIII miejsce
Julia Porębska XX miejsce

V Ogólnopolskie Mistrzostwa Demonstratorów Szkolnych PZN

Antosia Macias I miejsce
Ania Ruszecka IV miejsce
Julia Porębska VII miejsce
Karolina Szwak IX miejsce

XXIII Liga Dzieci i Młodzieży MOZN w narciarstwie zjazdowym Brugi Cup 2011

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 STO zajęła 1 miejsce
w kategorii szkół podstawowych

Międzyszkolny Turniej w Piłce Koszykowej Niepublicznych Szkół Podstawowych

IV miejsce, kl. 4-6, 10 zawodników

IX Krakowski Turniej w Piłce Nożnej Halowej dla Niepublicznych Szkół Podstawowych

9 chłopców (kl. 4-6) - III miejsce