STO

SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleO szkoleWizerunek AbsolwentaTerminarzSukcesyRekrutacjaRegulaminyPraceGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszłościINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległości
__________________________________________

SUKCESY SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2009/2010
__________________________________________

2006/2007- 2007/2008- 2008/2009- 2010/2011- 2011/2012

KURATORYJNY KONKURS MATEMATYCZNY


Grzegorz ŻABA – laureat


MULTITEST POLONISTYCZNY 2009


Martyna SULIMA SAMUJŁŁO (kl. 4b) - 10 miejsce w kraju - dyplom laureata
Marzena KOZAK (kl. 5a) - 11 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia
Anna RUSZECKA (kl. 5b) - 14 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia


MULTITEST ANGIELSKI 2009

Klasy czwarte

Martyna SULIMA - SAMUJŁŁO (kl. 4b) - 6 miejsce w kraju - dyplom laureata
Eryka LEŚ (kl. 4a) - 9 miejsce w kraju - dyplom laureata
Kacper ŁUCZAK (kl. 4a) - 11 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia
Natalia NAWROCKA (kl. 4b)- 12 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia
Szymon HALEJAK (kl. 4b)- 12 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia
Piotr BĄKOWSKI (kl. 4b)- 12 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia
Karolina KOZIAROWSKA (kl. 4b)- 13 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia
Julianna BONOWICZ (kl. 4a)- 15 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia
Bartłomiej DUCH (kl. 4a)- 15 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia


Klasy piąte
Anna RUSZECKA (kl. 5b) - 6 miejsce w kraju - dyplom laureata
Viktoria MOROZ (kl. 5a) - 9 miejsce w kraju - dyplom laureata
Maciej WYŻLIŃSKI (kl. 5b) - 12 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia
Anna KŁECZEK (kl. 5b) - 12 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia
Barbara STOPYRA (kl. 5a) - 13 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia
Julia PORĘBSKA (kl. 5b) - 13 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia
Natan FISCHER (kl. 5a) - 13 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia
Jan SIENKIEWICZ (kl. 5b) - 15 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia


Klasy szóste
Karolina SKRZYPEK (kl. 6b) - 5 miejsce w kraju - dyplom laureata i nagroda książkowa
Stephen MORAWSKI (kl. 6b) - 6 miejsce w kraju - dyplom laureata
Samanta SZERMER (kl. 6a) - 10 miejsce w kraju - dyplom laureata


MULTITEST PRZYRODNICZY 2009

Klasy czwarte
Ida KUPŚ (kl. 4b) - 7 miejsce w kraju - dyplom laureata
Aleksandra GRZYB (kl. 4b) - 10 miejsce w kraju - dyplom laureata
Martyna SULIMA SAMUJŁŁO - (kl. 4b) - 11 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia

Klasy piąte
Ewa SYNOWIEC (kl. 5b) - 14 miejsce w kraju - dyplom wyróżnienia
Rafał MARDYŁA (kl. 5a) - 14 miejsce w kraju - otrzymał dyplom wyróżnienia


KONKURS „NA SZKLE MALOWANE 2009

II miejsce: Justyna TUSZYŃSKA

Wyróżnienie: Leonard SZCZEPANIK


KONKURS WIEDZY O II WOJNIE ŚWIATOWEJ


Victoria KUSZAK (kl. 6a) - 9 miejsce w kraju - dyplom laureata
Piotr WOLSKI (kl. 5a) - 10 miejsce w kraju - dyplom laureata


KONKURS ANGIELSKI OXFORD


Klasy trzecie

Mateusz PALIDER-TRACZYK (kl. 3b) – 100 pkt – LAUREAT

Michał ŻELASKO (kl. 3a) – 96 pkt

Sophie HERING (kl. 3a) – 96 pkt

Magdalena CHWAST (kl. 3b) – 92 pkt

Róża WITEK (kl. 3b) – 92 pkt

Adam TYNIEC (kl. 3a) – 88 pkt

Joanna LEMEK (kl. 3b) – 88 pkt


Klasy piąte

Anna RUSZECKA (kl. 5b) – 100 pkt – LAUREAT

Viktoria MOROZ (kl. 5a) – 92 pkt

Anna KŁECZEK (kl. 5b) – 92 pkt

Jan SIENKIEWICZ (kl. 5b) – 92 pkt

Barbara STOPYRA (kl. 5a) – 88 pkt

Maciej POLAK (kl. 5a) – 88 pkt

Piotr WOLSKI (kl. 5a) – 88 pkt

Marcin BREKSA (kl. 5b) – 88 pkt


Klasy szóste

Stephen MORAWSKI (kl. 6b) – 96 pkt


KONKURS „KRAKOWSKA MATEMATYKA”


Aleksandra GRZYB 4b - laureatka


KONKURS „ALFIK MATEMATYCZNY”


Michał ŻELASKO (10 miejsce w woj.) – bardzo dobry wynik, nagroda książkowa


KONKURS „ENGLISH HIGH FLIER”


Klasy piąte

Maciej WYŻLIŃSKI (kl. 5b) - 9 miejsce w woj. - dyplom II stopnia

Anna RUSZECKA (kl. 5b) – 15 miejsce w woj. –dyplom II stopnia

Julia PORĘBSKA (kl. 5b) – 15 miejsce w woj. –dyplom II stopnia

Viktoria MOROZ (kl. 5a) – 18 miejsce w woj. –dyplom II stopnia

Anna KŁECZEK (kl. 5b) – 22 miejsce w woj. –dyplom III stopnia


Klasy szóste

Stephen MORAWSKI (kl 6b) – 3 miejsce w woj., 20 w kraju –dyplom II stopnia

Karolina SKRZYPEK (kl. 6b) – 7 miejsce w woj., 39 w kraju –dyplom II stopnia


KONKURS POEZJI I PROZY FRANCUSKIEJ


Piotr WOLSKI (kl. 5a) – I miejsce w POLSCE


OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „FOX 2010”


Klasy czwarte

Eryka LEŚ (4a) – 3 miejsce - wynik bdb – nagroda 2 stopnia

Martyna SULIMA SAMUJŁŁO (4b) – 4 miejsce – wynik bdb – nagroda 2 stopnia

Natalia NAWROCKA (4b) – 8 miejsce – wynik db – nagroda książkowa


Klasy piąte

Wiktoria MOROZ (5a) – 5 miejsce - wynik bdb – nagroda 2 stopnia

Anna RUSZECKA (5b) – 6 miejsce – wynik bdb – nagroda 2 stopnia

Piotr WOLSKI (5a) – 7 miejsce – wynik bdb – nagroda książkowa

Barbara STOPYRA (5a) – 11 miejsce – wynik db – nagroda książkowa


Klasy szóste

Karolina SKRZYPEK (6b) – 2 miejsce – wynik bdb – nagroda 1 stopnia

Kaja RADWAŃSKA (6b) – 17 miejsce - wynik bdb – nagroda 2 stopnia

Jolanta SZEWCZYK (6a) – 21 miejsce - wynik db – nagroda książkowa

Ada GRADZIKIEWICZ (6a) – 26 miejsce – wynik db – nagroda książkowa


OGÓLNOPOLSKI KONKURS „POEM EXPRESS”


Julia FIUTOWSKA 6b - wyróżnienie

Paulina KWAŚNIEWSKA 6b - wyróżnienie

Kaja RADWAŃSKA 6b - wyróżnienie



OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ENGLISH ACE”


Klasy czwarte

Kacper SWADŹBA (4b) – 15 miejsce w woj.,- dyplom za dobry wynik

Eryka LEŚ (4a) – 17 miejsce w woj. – dyplom za dobry wynik

Kacper ŁUCZAK (4a) – 22 miejsce w woj.,- dyplom za dobry wynik



Klasy piąte

Anna KŁECZEK (5b) – 8 miejsce w woj., 29 w kraju - dyplom za bardzo dobry wynik

Wiktoria MOROZ (5a) – 13 miejsce w woj., - dyplom za bardzo dobry wynik

Julia PORĘBSKA (5b) – 15 miejsce w woj. – dyplom za dobry wynik

Karolina SZWAK (5b) - 15 miejsce w woj. – dyplom za dobry wynik

Piotr WOLSKI (5a) - 17 miejsce w woj. – dyplom za dobry wynik

Anna RUSZECKA (5b) - 26 miejsce w woj. – dyplom za dobry wynik

Maciej POLAK (5a) - 28 miejsce w woj. – dyplom za dobry wynik

Barbara STOPYRA (5a) - 30 miejsce w woj. – dyplom za dobry wynik

Anna JURCZAK (5b) - 30 miejsce w woj. – dyplom za dobry wynik


Klasy szóste

Karolina SKRZYPEK (6b) - 15 miejsce w woj.,13 w kraju – dyplom za bardzo dobry wynik

Stephen MORAWSKI (6b) - 4 miejsce w woj.,29 w kraju – dyplom za bardzo dobry wynik

Paulina KWAŚNIEWSKA (6b) – 9 miejsce w woj. – dyplom za dobry wynik

Jolanta SZEWCZYK (6a) – 12 miejsce w woj. – dyplom za dobry wynik

Viktoria KUSZAK (6a) - 17 miejsce w woj. – dyplom za dobry wynik

Samanta SZERMER (6a) - 19 miejsce w woj. – dyplom za dobry wynik



KONKURS „KANGUREK”


Hubert ŻĄDŁO (58 pkt) -wynik bardzo dobry

Piotr AKSAMIT (54 pkt) - wynik bardzo dobry

Damian BŁAŻOWSKI (54 pkt)- wynik bardzo dobry

Mikołaj WRÓBEL (53 pkt) – wynik bardzo dobry

Bartosz LATAWIEC (50 pkt) - wynik bardzo dobry

Brunon SOCHA (46 pkt) – wynik bardzo dobry



KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY”


Klasy trzecie

Michał ŻELASKO 3a (105 pkt) – wynik bardzo dobry

Adam TYNIEC (96,25 pkt) – wynik bardzo dobry

Szymon NOWAK (68,75 pkt) - wyróżnienie

Róża WITEK (66,5 pkt) - wyróżnienie

Karolina KOCÓJ (66,25 pkt) - wyróżnienie


Klasy czwarte

Aleksandra GRZYB 4b (108 pkt) - wynik bardzo dobry

Katarzyna BEDNARSKA 4a (94,75 pkt) - wyróżnienie

Kacper SWADŹBA 4b (88,75 pkt) - wyróżnienie

Natalia NAWROCKA 4b (87,5 pkt) – wyróżnienie

Ida KUPŚ 4b (85 pkt) – wyróżnienie


Klasy piąte

Julia PORĘBSKA 5b (91,25 pkt) - wyróżnienie

Maciej WYŻLIŃSKI (87,25) - wyróżnienie

Anna KŁECZEK (87 pkt) - wyróżnienie

Maciej POLAK (86 pkt) – wyróżnienie


Klasy szóste

Filip STRZAŁKA 6b (110 pkt) – wyróżnienie

Anna WILKOSZ 6b (105 pkt) – wyróżnienie

Weronika DYCZEK 6b (102,5 pkt) – wyróżnienie

Karolina SKRZYPEK 6b (102,25 pkt) – wyróżnienie

Grzegorz ŻABA 6a (97,25) – wyróżnienie


OGÓLNOPOLSKI KONKURS J.NIEMIECKIEGO „SPRACHDOKTOR”


Anna KŁECZEK – 12 miejsce w woj. - dyplom III stopnia

Piotr WOLSKI (5a) – 13 miejsce w woj. - dyplom III stopnia

Anna RUSZECKA (5b) – 15 miejsce w woj. – dyplom III stopnia

Anna JURCZAK (5b) – 17 miejsce w woj. – dyplom III stopnia


MISTRZOSTWA POLSKI W GRACH MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH


Michał ŻELASKO 9 miejsce / 29 finalistów

Aleksandra GRZYB 7 miejsce / 60 finalistów

Grzegorz ŻABA 23 miejsce / 71 finalistów


KONKURS PRZYRODNICZY „ŚWIETLIK”


Aleksandra GRZYB (4b) – laureat


KONKURS „JESTEM GALILEUSZEM”


Aleksander BACZKOWSKI (5b) – laureat II miejsca


KONKURS ORTOGRAFICZNY „KAKTUS”


Brunon SOCHA – wyróżnienie

Nagroda główna

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAKOWIE „KRAKUSEK”


Michał ŻELASKO – kl. 3a - wyróżnienie

Julia PIETRZYKOWSKA – kl. 3b - wyróznienie



XIX MAŁOPOLSKI KONKURS PIOSENKI „PRZEDSZKOLAKI ŚPIEWAJĄ”

Karolina PAJĄK (kl. 0a) - wyróżnienie I stopnia


IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO SŁOWA „MÓJ KRAKÓW”


Karolina KOZIAROWSKA – wyróżniona


KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIATŁO”


Piotr SIEWIERSKI (kl. 2b) – nagrodzony, praca stała się logiem konkursu


KONKURS „UBIERAMY NASZĄ CHOINKĘ”


Weronika TUSZYŃSKA kl. 0b - wyróżnienie

Piotr WYŻLIŃSKI kl. 0b - wyróżnienie

Stanisław PAWLAK kl 0a – wyróżnienie


KONKURS „JA I MÓJ ZAGRANICZNY PRZYJACIEL”


Uczniowie nagrodzeni w konkursie:

Karolina KOCÓJ (kl. 3a)

Julia OSUCH (kl. 1b)

Maja KARECKA (kl. 1b)

Jan BOLEK (kl. 6b)

Wiktoria MOROZ (kl. 5a)


XVIII KONKURS PLASTYCZNY „LEGENDY KRAKOWSKIE”


Joanna BUDZIK (kl. 2b) – nagroda książkowa

Dominika BROCŁAWIK (kl. 2b)- wyróżnienie


V OTWARTE SPOTKANIA MŁODYCH „ZIEMIA, PLANETA LUDZI”


Nagroda dla koła teatralnego klasy 2b i p.M.Starczewskiej - Aksamit


KONKUR WIEDZY O EUROPIE „EUROPA PERNIEGO”

Grzegorz ŻABA – 1 miejsce


WYNIKI SPRAWDZIANU PO KLASIE SZÓSTEJ – 8 kwietnia 2010


Z satysfakcja i radością informujemy, że niezmiennie od dziewięciu lat nasza szkoła, z osiągniętym średnim wynikiem 33,06 punktów mieści się w grupie 4,2% szkół w kraju o najwyższych wynikach.


Uzyskana średnia jest znacznie wyższa od przeciętnego wyniku wszystkich szkół podstawowych miasta Krakowa, Małopolski i kraju.




Wśród wyników najwyższych 40 punktów to rezultat laureata Małopolskiego Konkursu Matematycznego Grzegorza Żaby z klasy 6a oraz Elizy Drogosz z 6a i Filipa Strzałki z 6b.


39 punktów uzyskali:

Marcelina Banaś z 6a oraz Weronika Dyczek i Karolina Skrzypek z 6b.


38 punktów zdobyli:

Samanta Szermer z 6a oraz Anna Wilkosz z 6b.