STO

SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleO szkoleWizerunek AbsolwentaTerminarzSukcesyRekrutacjaRegulaminyPraceGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszłościINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległości
__________________________________________

SUKCESY SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2008/2009
__________________________________________

2006/2007- 2007/2008- 2009/2010- 2010/2011- 2011/2012

KURATORYJNE

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZY

opieka: M. Zamorska, M. Kłapkowska-Kaczmarz

Awans do etapu wojewódzkiego uzyskali:

Aleksander CHRUŚCIEL

Joanna SKRZYPEK

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

opieka: A. Morżkowska

Awans do etapu wojewódzkiego uzyskali:

Aleksander CHRUŚCIEL (6a)

Joanna SKRZYPEK (6a)

Jakub WILKOSZ (6a)

Laureatką konkursu została:

Joanna SKRZYPEK (6a)

OGÓLNOPOLSKIE

KONKURS “MULTITEST Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO”

opieka: M. Faron, A. Szymańska, S. Gawlik-Konik

KLASY 5-TE

Stephen MORAWSKI - (3 miejsce) –dyplom laureata + nagroda

Karolina SKRZYPEK – (5 miejsce) -dyplom laureata + nagroda

Albert ORNAT – (10 miejsce) - dyplom laureata

Victoria KUSZAK – (11 miejsce) - dyplom wyróżnienia

Michał ROSIEK - (14 miejsce) - dyplom wyróżnienia

Kaja RADWAŃSKA – (14 miejsce) - dyplom wyróżnienia

KLASY 6-TE

Joanna SKRZYPEK (6 miejsce) – dyplom laureata

Jakub WILKOSZ (9 miejsce) – dyplom laureata

Jan MALINOWSKI (11 miejsce) – dyplom wyróżnienia

Krzysztof REGUCKI (12 miejsce) – dyplom wyróżnienia

Aleksandra WIERZBICKA (12 miejsce) – dyplom wyróżnienia

Jan MIZERSKI (14 miejsce) – dyplom wyróżnienia

KONKURS “MULTITEST Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO”

Opieka: K. Lipniarska

Gabriel HOFER (9 miejsce) – dyplom laureata

Aleksandra WIERZBICKA (12 miejsce) – dyplom wyróżnienia

Jakub WILKOSZ (12 miejsce) – dyplom wyróżnienia

Joanna SKRZYPEK (14 miejsce) – dyplom wyróżnienia

KONKURS “ENGLISH HIGH FLIER”

opieka: M. Faron, A. Szymańska, S. Gawlik-Konik

Wyróżnieni:

Klasy 5-te
Samanta SZERMER kl. 5a (5 miejsce w woj.) - dyplom 2 stopnia
Karolina SKRZYPEK kl. 5b (6 miejsce w woj.) - dyplom 2 stopnia
Victoria KUSZAK kl. 5a (10 miejsce w woj.) - dyplom 3 stopnia
Stephen MORAWSKI kl. 5b (11 miejsce w woj.) - dyplom 3 stopnia

Klasy 6-te
Joanna SKRZYPEK kl. 6a (3 miejsce w woj., 11 w kraju) - WYGRAŁA OBÓZ WAKACYJNY
Jan MALINOWSKI kl. 6b (5 miejsce w woj., 16 w kraju) - dyplom 2 stopnia
Krzysztof REGUCKI kl. 6a (12 miejsce w woj.) - dyplom 2 stopnia
Piotr WAŻYDRĄG kl. 6b (17 miejsce w woj.) - dyplom 2 stopnia
Jakub WILKOSZ kl. 6a (17 miejsce w woj.) - dyplom 2 stopnia


KONKURS “ALFIK MATEMATYCZNY”

opieka: M. Zamorska

Jakub WILKOSZ (kl. 6) – (11 miejsce w woj.) - dyplom 3 stopnia

KONKURS “ALFIK HUMANISTYCZNY”

opieka: A. Morżkowska, T. Radochoński

Nagrodzeni:

Anna RUSZECKA (kl. 4b) – (3 miejsce w woj.) – dyplom 2 stopnia

Aleksandra MICHALSKA (kl. 6b) – (8 miejsce w woj.) – dyplom 2 stopnia

Albert ORNAT (kl. 6a) - (10 miejsce w woj.) – dyplom 2 stopnia

Anna WYŻLIŃSKA (kl. 6a) – (13 miejsce w woj.) – dyplom 2 stopnia

Iga OLCHAWSKA (kl. 6a) – (17 miejsce w woj.) – dyplom 3 stopnia

Joanna SKRZYPEK – (kl. 6a) - (20 miejsce w woj.) – dyplom 3 stopnia

MISTRZOSTWA POLSKI W GRACH MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH

opieka: W. Pietrzyk

Finalista:

Jakub Wilkosz (kl. 6a) 23 miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS OLYMPUS – SESJA ZIMOWA (J. ANGIELSKI)

opieka: M. Faron, A. Szymańska, S. Gawlik-Konik

Klasy 4-te:

Wiktoria MOROZ 4a (8 miejsce) – dyplom laureata

Anna RUSZECKA 4b (9 miejsce) – dyplom laureata

Barbara STOPYRA 4a (9 miejsce) – dyplom laureata

Klasy 5-te:

Karolina SKRZYPEK 5a (1 miejsce) – grawerowany dyplom, nagroda książkowa

Stephen MORAWSKI 5b (3 miejsce) – dyplom laureata, nagroda książkowa

Samanta SZERMER 5a (8 miejsce) – dyplom laureata

Michał KOCÓJ 5b (8 miejsce) – dyplom laureata

Viktoria KUSZAK 5a (9 miejsce) – dyplom laureata

Klasy 6-te:

Joanna SKRZYPEK 6a (3 miejsce) – dyplom laureata, nagroda książkowa

Gabriel HOFER 6a (7 miejsce) – dyplom laureata

Krzysztof REGUCKI 6a (9 miejsce) – dyplom laureata

Jan JURCZAK 6a (9 miejsce) – dyplom laureata

Jan MALINOWSKI 6b (10 miejsce) – dyplom laureata

 

 

KONKURS “OMNIBUS HUMANISTYCZNY”

opieka: A. Morżkowska, T. Radochoński

Klasa 4-te

Maciej WYŻLIŃSKI (4b) – 2 miejsce w woj. - dyplom 2 stopnia

Barbara STOPYRA (4a) – 9 miejsce w woj. – dyplom 3 stopnia

Zofia SAGNOWSKA (4a) – 11 miejsce w woj. – dyplom 3 stopnia

Klasy 5-te

Grzegorz ŻABA (5a) – 3 miejsce w woj. – dyplom 3 stopnia

Viktoria KUSZAK (5a) – 4 miejsce w woj. – dyplom 3 stopnia

Anna WILKOSZ (5b) – 6 miejsce w woj. – dyplom 3 stopnia

Klasy 6-te

Jakub Wilkosz (6a) – 1 miejsce w woj. – dyplom 3 stopnia

Albert Ornat (6a) – 2 miejsce w woj. – dyplom 3 stopnia

Jan Malinowski (6b) – 4 miejsce w woj. – dyplom 3 stopnia

Anna Wyżlińska (6a) – 5 miejsce w woj. – dyplom 3 stopnia

KONKURS “KANGUR MATEMATYCZNY”

opieka: M. Zamorska, J. Kwatera, E. Pasek, E. Sołtykowska, B. Peterman, W. Pietrzyk

LAUREAT :

Jakub WILKOSZ (kl. 6a) – 145 / 150 pkt

WYNIK BARDZO DOBRY:

Aleksander CHRUŚCIEL (kl. 6a) – 116 / 150 pkt

Michał ŻELASKO (kl. 2a) – 95 / 120 pkt

Aleksandra GRZYB (kl. 3b) – 93,5 / 120 pkt

WYRÓŻNIENIA:

Antoni WÓJCIK (kl. 4a) – 95 / 120 pkt

Filip STRZAŁKA (kl. 5b) – 91 / 150 pkt

Maciej WYŻLIŃSKI (kl. 4b) – 90 / 120 pkt

Maciej POLAK (kl. 4a) – 85 / 120 pkt

Karolina SKRZYPEK (kl. 5b) – 77,25 / 150 pkt

Michał KOCÓJ (kl. 5b) – 76 / 150 pkt

Kacper SWADŹBA (kl. 3b) – 68,5 / 120 pkt

KONKURS “KANGUREK”

opieka: B. Paterman, M Winnicka-Wiercioch, W. Pietrzyk

WYNIK BARDZO DOBRY:

Michał BOCHENEK (kl. 2b)

Mateusz PALIDER – TRACZYK (kl. 2b)

Karolina KOCÓJ (kl. 2a)

Róża WITEK (kl. 2b)

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY “TĘCZA”

opieka: J. Maj

I miejsce (w szkole) Anna RUSZECKA (4b)

Wyróżnienie: Anna KŁECZEK (4b)

KONKURS JĘZYKOWO – PLASTYCZNY

JĘZYK TO NAJKRÓTSZA DROGA DO ŚWIATA”

opieka: M. Faron, A. Szymańska, S. Gawlik-Konik

Nagrodzeni uczniowie:

Olga HOŁDA kl. 0

Maja KARECKA kl.0

Julia CHRUŚCIEL kl. 2a

Paweł HADRIAN kl. 3b

Wyróżnienia otrzymali:

Ewa MICHNA kl. 1a

Anna JURCZAK kl. 4b

KONKURS J. NIEMIECKIEGO “SPRACHDOKTOR”

opieka: K. Lipniarska

Najlepsze wyniki:

Klasy 5-te

Michał KOCÓJ: 1 miejsce w woj. (12 w kraju) – nagroda rzeczowa

Kaja RADWAŃSKA: 7 miejsce w woj. – dyplom

Karolina SKRZYPEK : 11 miejsce w woj. – dyplom

Klasy 6-te

Gabriel HOFER: 6 miejsce w woj. – dyplom

Joanna SKRZYPEK: 11 miejsce w woj. – dyplom

XXXIV SESJA MATEMATYCZNA pod patronatem OK PTM

opieka: M. Zamorska

Wyróżnienie:

Magdalena BUJAK, Agata KŁECZEK, Piotr WAŻYDRĄG

KONKURS “KRAKOWSKA MATEMATYKA”

opieka: M. Zamorska, J. Kwatera, E. Pasek

Awans do etapu finałowego uzyskali:

Anna Ruszecka 4b

Karolina Skrzypek 5b

Aleksander Chruściel 6a

Joanna Skrzypek 6a

Jakub Wilkosz 6a

Laureatem konkursu został:

Jakub WILKOSZ (6a)

KONKURS “ENGLISH ACE 2009”

opieka: M. Faron, A. Szymańska, S. Gawlik-Konik

Klasy 4 – te

Wynik bardzo dobry:

Anna JURCZAK

Piotr WOLSKI

Anna RUSZECKA

Anna KŁECZEK

Wiktoria MOROZ

Barbara STOPYRA

Wynik dobry:

Maciej WYŻLIŃSKI

Julia PORĘBSKA

Klasy 5-te

Wynik bardzo dobry:

Stephen MORAWSKI

Karolina SKRZYPEK

Wynik dobry:

Wiktoria KUSZAK

Samanta SZERMER

Paulina KWAŚNIEWSKA

Klasy 6-te

Wynik dobry:

Jakub WILKOSZ

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

XVII MAŁOPOLSKI KONKURS “PRZEDSZKOLAKI ŚPIEWAJĄ”

opieka: K. Gryko

Laureatką została:

Maja KARECKA kl. 0

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE (oraz GMINNE)

KONKURS FILMOWO – PLASTYCZNY “W ŚWIECIE BAŚNI”

opieka: K. Lepiarz, B. Peterman, M. Winnicka-Wiercioch, B. Ignacok, E. Sołtykowska

Wyróżnieni uczniowie:

Amanda HORZYK “0”

Julia OSUCH “0”

Natasza GŁOWNIA 2a

Jacek ŁUDZIK 2a

Maria MIZERSKA 2b

Julia PIETRZYKOWSKA 2b

Klaudia BARAN 3a

Wiktoria PAŁAC 3a

Martyna SULIMA SAMUJŁŁO 3b

KONKURS GŁOŚNEGO CZYTANIA PO FRANCUSKU

opieka: K. Nita

III miejsce: Piotr WOLSKI

KONKURS PLASTYCZNY “BARWY JESIENI”

opieka: J. Maj

II miejsce: Eliza DROGOSZ

KONKURS PLASTYCZNY “W ZIELONEJ SIECI”

opieka: J. Maj

Laureatem został:

Michał KOCÓJ 5b

REGIONALNY KONKURS “MOJA ULUBIONA MASKOTKA”

opieka: J. Maj

II miejsce: Victoria KUSZAK, Eliza DROGOSZ (5a)

III miejsce: Arthur MITORAJ (5b)

IV miejsce: Julia FIUTOWSKA, Agnieszka MAŚLAKIEWICZ (5b)

KONKURS “CZY ZNAMY WIERSZE JANA BRZECHWY ?”

opieka: B. Paterman, B. Ignacok

Konkurs recytatorski dla klas drugich:

III miejsce : Natasza STRZELECKA (2a)

Wyróżnienie: Julia CHRUŚCIEL (2a)

Test wiedzy dla klas trzecich:

I miejsce: Michał BURZYŃSKI (3a)

II miejsce: Oliwia PUTO (3a)

KONKURS PLASTYCZNY “NASI ULUBIENI BOHATEROWIE”

opieka: K. Lepiarz, A. Burzyńska, M. Starczewska-Aksamit, B. Paterman, M. Winnicka-Wiercioch

Nagrodzeni:

Julia OSUCH kl. 0

Luiza ŚWIERZAWSKA kl. 2a

Wyróżnieni:

Ewa MICHNA kl. 1a

Zuzanna GRZECH kl. 1a

Aleksandra BROŚ kl. 1b

Anna STRZAŁKA kl. 1b

Julia PIETRZYKOWSKA kl. 2b

KONKURS PLASTYCZNY “MOJE ULUBIONE POLSKIE ZWIERZĘ”

opieka: J. Maj

Wyróżnienie (+ dyplom):

Patrycja GĄDZIK

KONKURS PLASTYCZNY “KOCHAMY POLSKIE LEGENDY”

opieka: E. Sołtykowska

Wyróżnienie:

Olga MIZEREK

IV GMINNY KONKURS WIEDZY O EUROPIE “EUROPA PERNIEGO”

opieka: G. Urban

II miejsce: Grzegorz ŻABA

III miejsce: Joanna SKRZYPEK

X miejsce: Aleksander CHRUŚCIEL