STO

SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleO szkoleWizerunek AbsolwentaTerminarzSukcesyRekrutacjaRegulaminyPraceGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszłościINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległości
__________________________________________

SUKCESY SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2007/2008
__________________________________________

2006/2007- 2008/2009- 2009/2010- 2010/2011- 2011/2012
OGÓLNOPOLSKI KONKURS
„MULTITEST MATEMATYCZNY”
Grzegorz ŻABA (4a) 2 miejsce (dyplom laureata + książka)
Filip STRZAŁKA (4b) 7 miejsce (dyplom laureata)
Karolina SKRZYPEK (4b) 9 miejsce (dyplom laureata)
Adam BOLEK (4b) 10 miejsce (dyplom laureata)
Ada GRADZIKIEWICZ (4a) 10 miejsce (dyplom laureata)
Jakub WILKOSZ (5a) 10 miejsce (dyplom laureata)
OGÓLNOPOLSKI KONKURS
"MULTITEST POLONISTYCZNY"
Aleksander CHRUŚCIEL (5a) 10 miejsce (dyplom laureata)
Kacper SAGNOWSKI (6a) 9 miejsce (dyplom laureata)
OGÓLNOPOLSKI KONKURS
"MULTITEST Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO"
Karolina SKRZYPEK (4b) 3 miejsce (dyplom laureata + książka)
Kaja RADWAŃSKA (4b) 6 miejsce (dyplom laureata)
Viktoria KUSZAK (4a) 7 miejsce (dyplom laureata)
Joanna SKRZYPEK (5a) 4 miejsce (dyplom laureata + książka)
Jakub WILKOSZ (5a) 8 miejsce (dyplom laureata)
Aleksandra KARDAS (6a) 7 miejsce (dyplom laureata)
Olga KACPRZAK (6c) 8 miejsce (dyplom laureata)
Aleksandra FIUTOWSKA (6a) 9 miejsce (dyplom laureata)
Justyna NIEDZIAŁKOWSKA (6b) 10 miejsce (dyplom laureata)
Kacper SAGNOWSKI (6a) 10 miejsce (dyplom laureata)
OGÓLNOPOLSKI KONKURS
"ALFIK MATEMATYCZNY"
Grzegorz ŻABA (4a) 25 miejsce w woj. (dyplom 2-go stopnia)
Kacper SAGNOWSKI (6a) 23 miejsce w woj. (dyplom 2-go stopnia)
KONKURS "ENGLISH HIGH FLIER"
Joanna SKRZYPEK (5a) 2 miejsce w woj. (obóz wakacyjny)
Krzysztof REGUCKI (5a) 5 miejsce w woj. (dyplom 2-go stopnia)
Jakub WILKOSZ (5a) 8 miejsce w woj. (dyplom 2-go stopnia)
Aleksandra WIERZBICKA (5a) 9 miejsce w woj. (dyplom 2-go stopnia)
KURATORYJNY KONKURS HUMANISTYCZNY
"PODRÓŻE DO ŚWIATA WYOBRAŹNI"
Gabriela KUBIAK (6a) LAUREATKA
Kacper SAGNOWSKI (6a) FINALISTA
Aleksandra KARDAS (6a) FINALISTKA
Miyuki TATSUMA (6a) FINALISTKA
KURATORYJNY KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY
"PORY ROKU MATEMATYKĄ OPISANE"
Kacper SAGNOWSKI (6a) FINALISTA
WOJEWÓDZKI TURNIEJ WIEDZY
"RENESANS W KRAKOWIE"
Miyuki TATSUMA (6a) III miejsce
Andrzej SKOWRON (6a) II miejsce (w kategorii: Turniej umiejętności artystycznych o tytuł mistrza pióra)
KONKURS "KRAKOWSKA MATEMATYKA 2008"
POD PATRONATEM KURATORA OŚWIATY
Jakub WILKOSZ (5a) LAUREAT
Aleksander CHRUŚCIEL (5a) LAUREAT
OGÓLNOPOLSKI KONKURS
"KANGUR MATEMATYCZNY"
Marzena KOZAK (3a) 103 pkt/120 pkt
Jakub WILKOSZ (5a) 113,75 pkt/140 pkt
KONKURS "KANGUREK"
Michał ŻELASKO (1a) 68 pkt/72 pkt
Aleksandra WROŃSKA (2a) 60 pkt/72 pkt
Natalia NAWROCKA (2b) 60 pkt/72 pkt
V MISTRZOSTWA POLSKI W GRACH
MATEMATYCZNYCH I LOGICZNYCH
Grzegorz ŻABA (4a) 5 miejsce / 29 finalistów
Jakub WILKOSZ (5a) 9 miejsce / 50 finalistów
OGÓLNOPOLSKI KONKURS
"OMNIBUS HUMANISTYCZNY 2008"
Jakub WILKOSZ (5a) 2 miejsce w woj., 21 w kraju
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "KRAKUSEK"
Barbara STOPYRA (3a) III miejsce
Anna JURCZAK (3a) wyróżnienie
OGÓLNOPOLSKI KONKURS
"ENGLISH ACE"
Stephen MORAWSKI (4b) 1 miejsce w kraju, dyplom laurata, nagroda: tygodniowy obóz
Karolina SKRZYPEK (4b) 2 miejsce w woj., 7 w kraju, dyplom laurata, nagroda: tygodniowy obóz
Joanna SKRZYPEK (5a) 1 miejsce w woj., 2 w kraju, dyplom laurata, nagroda: tygodniowy obóz
Jakub WILKOSZ (5a) 2 miejsce w woj., 6 w kraju, dyplom laurata, nagroda: tygodniowy obóz
Albert ORNAT (5a) 3 miejsce w woj., 12 w kraju, dyplom laurata, nagroda rzeczowa
Kacper SAGNOWSKI (6a) 1 miejsce w woj., 8 w kraju, dyplom laurata, nagroda: tygodniowy obóz
KONKURS "CZY ZNAMY WIERSZE JULIANA TUWIMA?"
Karolina KOZIAROWSKA (2b) I miejsce
Michał BURZYŃSKI (2a) II miejsce
Barbara STOPYRA (3a) IV miejsce
KRAKOWSKI TURNIEJ O MITOLOGII I ANTYKU
Gabriela KUBIAK (6a) laureatka (9 miejsce)
Miyuki TATSUMA (6a) laureatka (10 miejsce)
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS
"KULTURA LUDOWA KRAKOWIAKÓW I GÓRALI"
Gabriela KUBIAK
Aleksandra BADOWSKA
Andrzej SKOWRON
(6a) II miejsce
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
"KAKTUS 2008"
Barbara STOPYRA (3a) III miejsce
III GMINNY KONKURS WIEDZY O EUROPIE
"EUROPA PERNIEGO"
Grzegorz ŻABA
Aleksander CHRU SCIEL
Joanna SKRZYPEK
Kaja RADWAŃSKA
(4a)
(5a)
(5a)
(4b)
4 miejsce
KONKURS "JĘZYK TO NAJKRÓTSZA DROGA DO ŚWIATA"
Olga MIZEREK (2b) nagrodzona
Katarzyna BEDNARSKA (2a) nagrodzona
Zofia BROSZKIEWICZ (2b) nagrodzona
VI OLIMPIADA TRZECIOKLASISTÓW
Maciej WYŻLIŃSKI (3b) III miejsce
Barbara STOPYRA (3a) VI miejsce
KONKURS FILMOWO-PLASTYCZNY
"NASI ULUBIENI BOHATEROWIE FILMOWI"
Aleksandra JELEŃ (kl. 0) nagrodzona


WYNIKI SPRAWDZIANU PO KLASIE 6
ROK SZKOLNY 2007/2008

Z satysfakcja i radością informujemy, że kolejny raz nasza szkoła, z osiągniętym średnim wynikiem 33,3 punktów mieści się w grupie 5% szkół w kraju o najwyższych wynikach.
Uzyskana średnia jest znacznie wyższa od przeciętnego wyniku wszystkich szkół podstawowych publicznych i niepublicznych miasta Krakowa, Małopolski i kraju.

SOCRATES

Uzyskane indywidualne wyniki pokazują, że 78% absolwentów szkoły to uczniowie o znacznym potencjale intelektualnym.

Wśród nich maksymalny wynik 40 punktów uzyskali:
  • Gabriela Kubiak z klasy 6a
  • Aleksandra Kardas z klasy 6a
  • Stanisław Morawski z 6b
Wyniki najwyższe otrzymali również:
  • A.Fiutowska z 6a, K.Sagnowski z 6a, K.Stolarska z 6b - 38 punktów
  • A.Bąkowska z 6b, A.Hejnar z 6c, O.Kacprzak z 6c i W.Sadowska z 6c - 37 punktów