STO

SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleO szkoleWizerunek AbsolwentaTerminarzSukcesyRekrutacjaRegulaminyPraceGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszło¶ciINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległo¶ci
__________________________________________

SUKCESY SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
__________________________________________

2006/2007- 2007/2008- 2008/2009- 2009/2010- 2010/2011

W roku szkolnym 2011/12 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w bardzo wielu konkursach przedmiotowych. Zostawali laureatami oraz finalistami prestiżowych konkursów kuratoryjnych. Zdobywali najwyższe miejsca i zostawali laureatami w wielu konkursach ogólnopolskich, a także w konkursach wojewódzkich i międzyszkolnych.


WYNIKI SPRAWDZIANU PO KLASIE SZÓSTEJ
(3 kwietnia 2012r.)

Informujemy, że niezmiennie od jedenastu lat nasza szkoła, z osi±gniętym ¶rednim wynikiem 30,3 punktów mie¶ci się w grupie 4% szkół w kraju o najwyższych wynikach.
Uzyskana ¶rednia jest wyższa od przeciętnego wyniku wszystkich szkół podstawowych miasta Krakowa, Małopolski i kraju.

Najwyższe wyniki uzyskali:

NAJWIĘKSZE SUKCESY W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

KONKURSY KURATORYJNE
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
KONKURSY WOJEWÓDZKIE I MIĘDZYSZKOLNE

OSIˇGNIĘCIA SPORTOWE

Zawody Pływackie – Pływaj z nami na Koronie
Międzynarodowych Zawodach Pływackich Simmeringer Delphincup w Wiedniu
X Krakowski Turniej w Piłce Nożnej Halowej dla Niepublicznych Szkół Podstawowych
Mistrzostwa Krakowa w Piłce Nożnej Halowej Dziewcz±t Szkół Podstawowych
Mistrzostwa Dzielnicy ¦ródmie¶cie w pływaniu
Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Warszawy na długim basenie
Międzyszkolny Turniej w Piłce Koszykowej Niepublicznych Szkół Podstawowych
Zawody pływackie Szkół Podstawowych Miasta Krakowa – Finał miejski
XVI Zimowe Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych
Miejsca naszych reprezentantów w poszczególnych kategoriach
Imię i nazwisko łyżwy narty snowboard narty biegowe
Damian Błażowski
Jan Bolek
Michał Borkowski
Antoni Glinka
Kajetan Kup¶
Róża Kuszak
Olga Nowotny
Julia Pleti
Magdalena Płatek
Mateusz Płatek
Basia Polak
Ignacy Popławski
Mikołaj Reiter
Samuel Różankowski
Maciej Siemaszko
Małgorzata Synowiec

XII Mistrzostwa Krakowa Szkół Niepublicznych w Narciarstwie Zjazdowym
XVI Ogólnopolskie Zawody Pływackie – Ciechanów
XXIV Liga Dzieci i Młodzieży MOZN w narciarstwie zjazdowym Brugi Cup 2012
XIV Mistrzostwa Krakowa Szkół Niepublicznych w pływaniu
Międzynarodowe Mistrzostwa Wiednia w pływaniu
XIV Zawody Lekkoatletyczne Inspiracja