STO
PRZ
SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleO szkoleWizerunek AbsolwentaTerminarzSukcesyRekrutacjaPraceGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszłościINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległości
24-28 września 2012

Obóz jesienny klas 2 i 3 w Murzasichlu
W dniach 24-28.09.2012 uczniowie klas drugich i trzecich w liczbie 113 uczestniczyli w obozie jesiennym w Murzasichlu. Podczas pięciodniowego pobytu dzieci zwiedziły Zakopane (Muzeum Przyrodnicze, cmentarz na Pęksowym Brzysku, Gubałówkę, Krzeptówki), uczestniczyły w wyprawie górskiej na Rusinową Polanę i Wiktorówki.
Dużą atrakcją cieszyły się podchody, zajęcia sportowe, dyskoteka, festiwal talentów oraz Dzień Sznurówki. W ramach zajęć programowych uczniowie pod okiem nauczycieli pracowali nad dzienniczkiem podróży, doskonalili swoje umiejętności z języka angielskiego, wybrali Radę samorządów klasowych. Pobyt w Izbie regionalnej oraz wieczór z kapelą góralską miały na celu poznanie folkloru Podhala, a spotkanie z ratownikiem TOPR zachęciło do bezpiecznej turystyki górskiej.
Każdy uczeń otrzymał pamiątkową płytkę ze zdjęciami i filmem. Obóz był bardzo udany, czego wyrazem są wysokie wyniki ankiet wypełnionych przez uczniów po przyjeździe do Krakowa.