STO
PRZ
SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleO szkoleWizerunek AbsolwentaTerminarzSukcesyRekrutacjaPraceGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszłościINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległości
3 kwietnia 2013

Trzecia edycja konkursu informatycznego TIK?-TAK! Link
Wkrótce rusza trzecia już edycja ogólnopolskiego konkursu informatycznego TIK?-TAK! Konkurs będzie przeprowadzony w trzech etapach. Nasza Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 została już zgłoszona do konkursu. Chętni uczniowie rejestrują się korzystając z linku: http://tik-tak.cloudia.pl/logowanieO tym fakcie informują szkolnego opiekuna konkursu, który bezzwłocznie aktywuje zarejestrowane konto ucznia. Podczas zgłoszenia uczeń zobowiązany jest wskazać swoją szkołę na liście zgłoszonych szkół.
Gorąco zachęcamy uczniów do rejestracji natychmiast, nie czekając do ostatniej chwili. 8 kwietnia rozpoczynają się testy on-line. Czas przeznaczony na rozwiązanie to 10 min. Każdy test można uruchomić dwa razy w ciągu doby. Każde pytanie posiada cztery możliwe odpowiedzi, z czego tylko jedna jest poprawna. Pytania i zadania konkursowe zostały opracowane w oparciu o podstawę programową. Uczestnicy konkursu muszą wykazać się wiedzą i umiejętnościami określonymi w treściach podstawy programowej wraz z treściami rozszerzającymi. Etap szkolny trwa do 12 kwietnia.
We wszelkich sprawach proszę zwracać się do szkolnego opiekuna konkursu osobiście w szkole lub mailem.
Strona główna konkursu: www.tik-tak.eecdl.pl
Opiekunem konkursu w naszej szkole jest pani Ewa Kurnik.