Warning: readfile(right_b.inc) [function.readfile]: failed to open stream: No such file or directory in /archiwumdo2013/pub/Old/kongres_sam_ucz.html on line 278

STO

SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleGalerieMultimediaGlosatorLinkiPracaKontaktArchiwum

Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba”
Juliusz Słowacki

Szanowna Dyrekcjo Szkoły

Samorząd Szkolny Społecznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Juliusza Słowackiego serdecznie zaprasza przedstawicieli szkół do Krakowa w dniu 1 kwietnia 2011r.na Kongres Samorządów Szkół Podstawowych STO pod hasłem „Dostrzegaj, reaguj, załatw”.

Chcemy sprawdzić się w działaniu!

Cele:

  Plan działania

Hasło Kongresu Samorządów Szkół Podstawowych STO to „Dostrzegaj, reaguj, załatw”. Zależy nam na tym, aby w najbliższym czasie samorządy zainicjowały w swoich szkołach taką akcję, która w efekcie poprawi funkcjonowanie placówki lub podejmie współpracę ze środowiskiem lokalnym. W wyniku działań akcji „Dostrzegaj, reaguj, załatw” może w szkole, placówce coś uda się zmienić, poprawić. Samorządowcy wraz ze społecznością szkolną włączą się w działania, co w efekcie może być dużym, wspólnym sukcesem. Działania będą na bieżąco monitorować, fotografować, opisywać itp. To co udało się załatwić na własnym podwórku zaprezentują na Kongresie w Krakowie. Termin zgłoszenia szkół do 15.01.2011 r. Proszę to zrobić w miarę szybko, bo bierzemy pod uwagę zgłoszenia pierwszych 20 szkół.

Regulamin

Karta Zgłoszeniowa

Organizacją Kongresu zajmuje się Pani Małgorzata Starczewska- Aksamit, tel. 607464532, email: mstarczewska-aksamit@sto64.krakow.pl. W załączeniu przesyłam regulamin Kongresu i kartę zgłoszeniową.


Z poważaniem,


Dyrektor

Społecznej Szkoły Podstawowej nr 4 STO

Iwo Wroński