STO
PRZ
SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleO szkoleWizerunek AbsolwentaTerminarzSukcesyRekrutacjaRegulaminyGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszło¶ciINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległo¶ci
__________________________________________________

TERMINARZ SZKOLNY NA ROK 2012/2013
__________________________________________________


DATA

NAZWA IMPREZY, KONKURSU

ODPOWIEDZIALNY


WRZESIEŃ

3 IX 2012

poniedziałek

Rozpoczęcie roku szkolnego

Msza św. na Wawelu

Ł. Słoniowski, M. Sroka

5-12 IX

Wymiana z Holandią, wyjazd kl. IILO

M. Witalis – Malinowska,

M. Kulik


21-28 IX



Obóz jesienny LO - Wrocław


M. Ćwierzyk, A. Musiał, wychowawcy


PAŹDZIERNIK

Po 15 X

Spotkania indywidualne maturzystów i ich rodziców z Dyrektorem i nauczycielami

M. Sroka, nauczyciele

20 – 27 X

Wyjazd sekcji narciarskiej kl.5-6, GM, LO na lodowiec

D. Ryskala


LISTOPAD

1 XI czwartek

Święto Wszystkich Świętych


2 XI

piątek

DZIEŃ WONY


XI

Matury próbne OPERON

M. Sroka, J. Martyniak,

M. Ćwierzyk

9 XI

piątek


Obchody Święta Niepodległości

(gra terenowa „Szlakami niepodległości” )


Z. Bednarek

10 XI

sobota

Obrony projektów w GIM, LO z udziałem klas 5-6 SP

W. Sikora, M. Ćwierzyk, nauczyciele

XI

Lekcje na temat Janusza Korczaka

Z. Bednarek, A. Musiał

17-24 XI

Wyjazd sekcji narciarskiej na lodowiec

(kl.5-6, GM, LO)

D.Ryskala


GRUDZIEŃ

1 XII

Inauguracja sobotnich wyjazdów narciarskich

D.Ryskala

XII

Projekcja filmu „Korczak”

A. Musiał

XII

Maraton pisania listów – Amnesty International

M. Witalis - Malinowska

10-18 XII

Akcja pisania kartek świątecznych dla żołnierzy w Afganistanie

B.Stec, J.Maj

16 XII

niedziela

Opłatek szkolny

Z. Bednarek, ILO

21 XII

piątek

Wigilie klasowe (11.00 -13.00)


Wychowawcy klas,


23 XII niedziela

Wigilia w Przytulisku Brata Alberta

A. Korska, SU


XII


Zbiórka darów dla podopiecznych przytuliska Brata Alberta oraz dla dzieci z Fastowa


A. Olszak

22 – 31 XII 2012

Przerwa świąteczna



STYCZEŃ

1 I 2013 wtorek

NOWY ROK


I

Obchody 150 rocznicy Powstania Styczniowego

Z. Bednarek

4 I

Termin wystawienia ocen w LO

nauczyciele


7 I


Konferencja klasyfikacyjna LO (19.00)

I. Wroński,

I 2013

Studniówka kl.IILO

Rodzice i uczniowie, M.Sroka

12–27 I

Ferie Zimowe


12 – 19 I

Feryjny obóz narciarski w Austrii

D.Ryskala

13-18 I

Feryjny obóz narciarski w Polsce

A.Jaśkiewicz

19 – 26 I

Feryjny obóz narciarski we Włoszech

D.Ryskala

21 – 26 I

Feryjny obóz pływacki – Ostrowiec Świętokrzyski

G.Irzyk


LUTY

2 – 9 II

Wyjazd na obóz narciarski do Hermagor

I. Wroński

2 – 9 II

Matury próbne kl.IILO

M. Sroka, M. Ćwierzyk, nauczyciele LO

25 II – 1 III

Igrzyska Zimowe STO

P. Holizna


MARZEC

III

Matura próbna CKE – matematyka i matury próbne wewnętrzne

S. Stachyra, nauczyciele LO

27 III

Rekolekcje wyjazdowe

P. Grotowski, A. Sierżęga,

D. Płonka

III

Akcja pisania kartek świątecznych dla żołnierzy w Afganistanie

J. Maj

III

Zbiórka darów dla podopiecznych przytuliska Brata Alberta oraz dla dzieci z Fastowa

A. Olszak

III

Obóz pływacki przygotowujący do zawodów pływackich w Berlinie

G. Irzyk

III

Międzynarodowe zawody pływackie – ISM Berlin

G. Irzyk

28 III – 2 IV

Przerwa świąteczna



KWIECIEŃ

IV

Finał Szkoły Debaty

M. Sroka


4 IV


Obchody Dnia Patrona Szkoły

T.Radochoński, B.Stec,

4 – 8 IV

Wyjazd delegacji do Fastowa

A. Olszak

19 IV

Obchody Dnia Pamięci o Holokauście

A. Musiał

19-20 IV

Zawody pływackie w Ciechanowie

G. Irzyk

19 IV

Ostateczny termin wystawienia ocen klasyfikacyjnych w klasie III LO

nauczyciele

22 IV

Rada klasyfikacyjna klasa III LO

M. Sroka, nauczyciele

26 IV

Zakończenie roku szkolnego klasy III LO

M. Ćwierzyk, kl.IILO

27 IV – 4 V

Bukowina Rumuńska – wycieczka dla uczniów, nauczycieli i rodziców

Z.Bednarek

30 IV

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

M.Witalis


MAJ

1 V

środa

ŚWIĘTO PRACY


2 V

czwartek

DZIEŃ WOLNY


3 V

piątek

Święto Konstytucji 3 Maja


7 V

Wtorek

Trwają do

28 V


Początek egzaminów maturalnych (j. polski P)



S. Stachyra, M. Ćwierzyk,

M. Sroka


V


Gra terenowa w ramach Nocy Muzeów


Z. Bednarek, A. Musiał

29 V

Mistrzostwa klas 5, 6, GM i LO w pływaniu

(basen Korona)

G. Irzyk, T. Winiarski

25-26 V

Mistrzostwa Szkoły w tenisie ziemnym

J. Wójtowicz

30 V

BOŻE CIAŁO


31 V

piątek

DZIEŃ WOLNY



CZERWIEC

VI

Egzaminy zewnętrzne z języków obcych

Nauczyciele j. obcych

9 VI

niedziela

Piknik Szkolny

J. Dąbek, T. Radochoński

VI

Zawody lekkoatletyczne Inspiracji


D. Ryskala


12-16 VI

Wycieczka do Bretanii i Normandii

K. NIta

????

Ostateczny termin wystawienia ocen w LO

Nauczyciele

21 VI

Konferencja klasyfikacyjna LO

I. Wroński

24 VI

Dzień z nauczycielem – nie wychowawcą.

nauczyciele

25 VI

Mała gala – pożegnanie klas 3 gimnazjum


26 - 27 VI

Wycieczki klasowe

Wychowawcy oraz przydzieleni nauczyciele

Czerwiec 2013

Międzynarodowe Mistrzostwa Wiednia w pływaniu

G.Irzyk

28 VI 2013

piątek


Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/13


Ł.Słoniowski, A.Wolska, M.Sroka



TERMINARZ SPOTKAŃ Z RODZICAMI

Lp.

Data

Rodzaj spotkania

Godzina

1.

10 IX

Zebrania rodziców w klasach

18.00

2.

8 X

Zebrania rodziców w klasach

18.00

3.

5 XI

Dzień otwarty – dyżury nauczycieli

18.00 – 20.00

4.

10 XII

Zebrania rodziców w klasach

18:00

5.

10 I

Zebrania rodziców w klasach

18:00

6.

11 III

Zebrania rodziców w klasach

18:00

7.

15 IV

Dzień otwarty – dyżury nauczycieli

18.00 – 20.00

8.

20 V

Zebrania rodziców w klasach

18:00