STO
PRZ
SP
Gimnazjum
Liceum
O szkoleO szkoleWizerunek AbsolwentaTerminarzSukcesyRekrutacjaRegulaminyProjektyGalerieMultimediaGlosatorRekordyLinkiPracaKontaktArchiwumStrefa
KrakusekKrakuse-Akademia przyszło¶ciINTERBLOKSzkoła DebatyKonkurs: 90 rocznica odzyskania niepodległo¶ci
__________________________________________________

TERMINARZ SZKOLNY NA ROK 2012/2013
__________________________________________________


DATA

NAZWA IMPREZY, KONKURSU

ODPOWIEDZIALNY


WRZESIEŃ

3 IX 2012

poniedziałek

Rozpoczęcie roku szkolnego

Msza św. na Wawelu

Ł. Słoniowski, M. Sroka

7 IX

Spotkanie integracyjne klas pierwszych

A. Stokłosa- Wojtaś

S. Zaczyński


21-29 IX



Obóz jesienny Gimnazjum- Kukle, wybory do samorządu szkolnego


I. Wroński

wychowawcy

IX- IV

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna

W. Kaszuba


PAŹDZIERNIK

X- IV

Konkurs Matematyczny w języku angielskim

W. Kaszuba

20 – 27 X

Wyjazd sekcji narciarskiej kl.5-6, GM, LO na lodowiec

D. Ryskala

12 X

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Samorząd, opiekun Samorządu Gimnazjum


LISTOPAD

1 XI czwartek

Święto Wszystkich Świętych


2 XI

piątek

DZIEŃ WONY


9 XI

piątek


Obchody Święta Niepodległości

(gra terenowa „Szlakami niepodległości” )


Z. Bednarek

10 XI

sobota

Obrony projektów w GIM, LO z udziałem klas 5-6 SP

W. Sikora, M. Ćwierzyk, nauczyciele

XI

Lekcje na temat Janusza Korczaka

Z. Bednarek, A. Musiał

17-24 XI

Wyjazd sekcji narciarskiej na lodowiec


D. Ryskala

XI

Próbny egzamin gimnazjalny

B. Stec, W. Sikora

XI

Konkurs” Mój las”

D. Zatorska

A. Stokłosa- Wojtaś

XI

Andrzejki klasowe

Wychowawcy klas


GRUDZIEŃ

1 XII

Inauguracja sobotnich wyjazdów narciarskich

D.Ryskala

3 XII

Mikołajki dla klas 2 i 3 SP

Samorząd Gimnazjum

7 XII

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej - Skotniki

 

T. Winiarski

XII

Projekcja filmu „Korczak”

A. Musiał

XII

Maraton pisania listów – Amnesty International

M. Witalis - Malinowska

XII

Wyjście na spektakl teatralny w języku angielskim

M. Kulik, J. Janiszewska-Maćkowiak

10-18 XII

Akcja pisania kartek świątecznych dla żołnierzy w Afganistanie

B. Stec, J. Maj

16 XII

niedziela

Opłatek szkolny

Z. Bednarek, ILO

21 XII

piątek

Wigilie klasowe (11.00 -13.00)


Wychowawcy klas,


23 XII niedziela

Wigilia w Przytulisku Brata Alberta

A. Korska, SU


XII


Zbiórka darów dla podopiecznych przytuliska Brata Alberta oraz dla dzieci z Fastowa


A. Olszak

22 – 31 XII 2012

Przerwa świąteczna



STYCZEŃ

1 I 2013 wtorek

NOWY ROK


I

Obchody 150 rocznicy Powstania Styczniowego

Z. Bednarek

4 I

Termin wystawienia ocen klasyfikacyjnych ( do godziny 15)

nauczyciele


7 I


Konferencja klasyfikacyjna gimnazjum (17.00)

I. Wroński,

12–27 I

Ferie Zimowe


12 – 19 I

Feryjny obóz narciarski w Austrii

D. Ryskala

13-18 I

Feryjny obóz narciarski w Polsce

A.J aśkiewicz

19 – 26 I

Feryjny obóz narciarski we Włoszech

D. Ryskala

21 – 26 I

Feryjny obóz pływacki – Ostrowiec Świętokrzyski

G. Irzyk


LUTY

2 – 9 II

Wyjazd na obóz narciarski do Hermagor

I. Wroński

19 II

Sympozjum Samorządowe

Opiekun Samorządu

25 II – 1 III

Igrzyska Zimowe STO

P. Holizna


MARZEC

III

Próbny egzamin gimnazjalny

B. Stec, W. Sikora

E. Klimontowicz

27 III

Rekolekcje wielkopostne w Czernej

P. Grotowski, A. Sierżęga,

D. Płonka

III

Akcja pisania kartek świątecznych dla żołnierzy w Afganistanie

J. Maj

III

Zbiórka darów dla podopiecznych przytuliska Brata Alberta oraz dla dzieci z Fastowa

A. Olszak

III

Obóz pływacki przygotowujący do zawodów pływackich w Berlinie

G. Irzyk

III

Międzynarodowe zawody pływackie – ISM Berlin

G. Irzyk

III

Konkurs Fizyczny „ Lwiątko „

W. Sikora

III

Konkurs „ Matematyka bez granic”

W. Kaszuba

21 III

Kangur Matematyczny

W. Kaszuba

28 III – 2 IV

Przerwa świąteczna



KWIECIEŃ


4 IV


Obchody Dnia Patrona Szkoły

T. Radochoński, B. Stec,


4 – 8 IV

Wyjazd delegacji do Fastowa

A. Olszak

19 IV

Obchody Dnia Pamięci o Holokauście

A. Musiał

19-20 IV

Zawody pływackie w Ciechanowie

G. Irzyk

23 IV

Egzamin gimnazjalny- część humanistyczna

S. Stachyra

24 IV

Egzamin gimnazjalny- część matematyczno- przyrodnicza

S. Stachyra

25 IV

Egzamin gimnazjalny- język obcy nowożytny

S. Stachyra

25 IV

Wycieczki naukowe klas 1 i 2

wychowawcy

27 IV – 4 V

Bukowina Rumuńska – wycieczka dla uczniów, nauczycieli i rodziców

Z. Bednarek

30 IV

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja

M.Wrońska, M.Witalis, T.Radochoński


MAJ

1 V

środa

ŚWIĘTO PRACY


2 V

czwartek

DZIEŃ WOLNY


3 V

piątek

Święto Konstytucji 3 Maja - dzień wolny


8 V

Piknik rowerowy

T. Winiarski

9 V

czwartek



Wycieczki ekologiczne

D. Zatorska

A. Frechet

A. Stokłosa -Wojtaś


V

Udział w Festiwalu Nauki w Krakowie

M. Stobiński

20- 24 V

Projekt Woche - warsztaty języka niemieckiego w
instytucie austriackim

A. Kroll

M. Ptak

29 V

Mistrzostwa klas 5, 6, GM i LO w pływaniu

(basen Korona)

G. Irzyk, T. Winiarski

25-26 V

Mistrzostwa Szkoły w tenisie ziemnym

J. Wójtowicz

30 V

BOŻE CIAŁO


31 V

piątek

DZIEŃ WOLNY



CZERWIEC

4-7 VI

Egzaminy zewnętrzne z języka niemieckiego

A. Kroll

M. Ptak

9 VI

niedziela

Piknik Szkolny

J. Dąbek, T. Radochoński

VI

Zawody lekkoatletyczne Inspiracji


D. Ryskala


12-16 VI

Wycieczka do Bretanii i Normandii

K. NIta

19 VI

Ostateczny termin wystawienia ocen w gimnazjum do godziny 15:00

Nauczyciele

21 VI

Konferencja klasyfikacyjna gimnazjum godz. 17:00

I. Wroński

24 VI

Dzień z nauczycielem – nie wychowawcą

nauczyciele

25 VI

Mała gala – pożegnanie klas 3 gimnazjum


26 - 27 VI

Wycieczki klasowe

Wychowawcy oraz przydzieleni nauczyciele

Czerwiec 2013

Międzynarodowe Mistrzostwa Wiednia w pływaniu

G .Irzyk

28 VI 2013

piątek


Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/13


Ł. Słoniowski, A. Wolska

M. Sroka


HARMONOGRAM KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013



KONKURS

ETAP

SZKOLNY

ETAP

REJONOWY


ETAP

WOJEWÓDZKI

Język polski


26.10.2012

14.12.2012

12.03.2013

Matematyka


12.10.2012

5.12.2012

28.02.2013

Fizyka


10.10.2012

6.12.2012

1.03.2013

Historia


29.10.2012

17.12.2012

15.03.2013

Biologia


19.10.2012

7.12.2012

6.03.2013

Geografia


24.10.2012

12.12.2012

4.03.2013

Chemia


22.10.2012

10.12.2012

5.03.2013

Język angielski


17.10.2012

11.12.2012

7.02.2013 pisemny

13.03.2013 ustny

Język niemiecki


15.10.2012

3.12.2012

8.02.2013 pisemny

7.03.2013 ustny

Język francuski


11.10.2012

30.11.2012

11.02.2013 pisemny

8.03.2013 ustny

Informatyka


16.10.2012

4.12.2012

11.03.2013

Biblijny


25.10.2012

18.12.2012

18.03.2013

WOS


Terminy zostaną podane przez Kuratorium



TERMINARZ SPOTKAŃ Z RODZICAMI


DATA

RODZAJ SPOTKANIA

GODZINA


10 września


Zebranie rodziców w klasach


18:00


8 października


Zebranie rodziców w klasach

18:00


5 listopada


Dzień Otwarty- dyżury nauczycieli

18:00 - 20:00


10 grudnia


Zebranie rodziców w klasach

18:00


10 stycznia


Zebranie rodziców w klasach

18:00


11 marca


Dzień Otwarty- dyżury nauczycieli

18:00 - 20:00


15 kwietnia


Zebranie rodziców w klasach

18:00


13 maja


Zebranie Trójek Klasowych

18:00


20 maja


Zebranie rodziców w klasach

18:00