W piątek, 27 kwietnia br. o godz. 17.00 w Zajeździe Kościuszkowskim rozpoczęło się oficjalne pożegnanie uczniów tegorocznej klasy maturalnej. Pożegnanie zostało przygotowane i przeprowadzone przez uczniów aktualnych klas drugich naszego Liceum. Uczniom podziękowali, życząc im równocześnie powodzenia na egzaminie maturalnym i w dalszym rozwoju naukowym, pani Prezes Zarządu Koła Terenowego STO 64 Jolanta Budzowska, pan Dyrektor Zespołu Szkół Iwo Wroński, nauczyciele i uczniowie klas drugich. Abiturienci otrzymali świadectwa, nagrody i miniaturki tableau, które zawiśnie w szkole.
Dyrektor Szkoły złożył też podziękowania Rodzicom, którzy przez kolejne lata wspierali szkołę w różnych ważnych przedsięwzięciach. Obejrzano również film prezentujący zdjęcia wspomnieniowe abiturientów.
Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie klas drugich zaprosili zgromadzonych na przygotowany samodzielnie poczęstunek i przyjacielskie rozmowy w kuluarach i na tarasie Zajazdu. Dziękujemy serdecznie wszystkim obecnym, a maturzystom życzymy wspaniałych wyników i doskonałego samopoczucia.